Römorklu Personel Konteyneri Mal Alım İşi
İKN 2026/587761 numaralı kamu ihalesini Hüseyin Turgut kazandı — sözleşme bedeli 2.835.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Hüseyin Turgut
- Sözleşme Bedeli
- 2.835.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.685.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- RÖMORKLU PERSONEL KONTEYNERİ SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Otomotiv Yan Sanayi
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv Yan Sanayi / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %5 altında
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 5 ihalenin tipik sözleşme aralığının %5 altında. Kazanmak agresif fiyatlama gerektirebilir — marj riskine dikkat.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Hüseyin Turgut firmasının geçmiş ihale kazanımları, RÖMORKLU PERSONEL KONTEYNERİ SATIN ALINACAKTIR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv Yan Sanayi sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Yan Sanayi Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şanzımanlı Belediye Tipi Otobüs Satın Alınması
Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi • 134.550.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1515471
54+1+1 Koltuklu, Otomatik Şanzımanlı Beyaz Renk Şehirler Arası Otobüs
Pilavcı Otomotiv Ticaret Anonim Şirketi • 16.730.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1409079
Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, 1+2 Koltuklu, Beyaz Renk Şasi Kamyon
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 4.107.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1599913
Römorklu Yangın Tankeri Alımı
AYG Üst Yapı ve Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 22.920.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1178903
Şanzımanlı, Klimalı, Yataksız Kabinli, Beyaz Renk Şasi Kamyon Satın Alınması
Iveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 9.675.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1468151
Ecoblue Upgrade 170PS Titanium Plus 8 İleri Vites Siyah Renk Araç
Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 1.871.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1213184
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Yapılması İşi
Başak Kentsel Dönüşüm Projeleri Geliştirme Anonim Şirketi • 341.769.431 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1294006
(2940 Ada 46 Parsel) İkmal İşi
Serkan Onat • 52.000.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1302191
Üsküdar Çevik Kuvvet Kazan Dairesi Yenilenmesi
Celal Aydın • 6.601.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1432112
2026 Yılı Pendik İlçesi Yer Altı Çöp Konteyner Yapım İşi
Penyapsan Pendik Yapı ve İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 79.936.225 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1294597
Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alımı
Uğraş Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 18.331.897 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1549976
Boşaltma, İstifleme ve Patlayan Torbaların Yeniden Paketlenmesi İşi
Work Kurumsal Hizmetler ve Organizasyon Limited Şirketi • 1.159.200 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1420897
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv Yan Sanayi işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
Tedarikçi misiniz? Hüseyin Turgut gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol