1 Adet Toyota Proace Cıty 15 D 130 HP Passıon X-Pack A/T Araç
İKN 2026/1619726 numaralı kamu ihalesini ALJ Otomotiv Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.258.950 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- ALJ Otomotiv Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.258.950 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.369.565 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- A/T ARAÇ DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
ALJ Otomotiv Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, A/T ARAÇ DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Merkezi Okula 2 Hat 2 Araç 2 Rehber/Personel/Veli/Kursiyer ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Zekeriye Kartal • 364.715 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1341207
Hizmet Alımı Yoluyla Araç Kiralama
Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 15.201.890 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1474012
Ortaöğretim Özel Eğitim Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Engin Ayvaz • 859.383 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1303603
39 Temel Eğitim Öğrencisinin 5 Hat (5 Araç) 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
Traveluxe Turizm Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.980.140 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1355269
9 Taşınma Merkezinden 61 Öğrencinin 5 Araç ile Taşınması
Nihat Öztürk • 1.009.440 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1520942
Muhtelif Araç Kiralama Hizmet Alımı
Mamaklı Filo Araç Kiralama Kurumsal Hizmetler Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.191.512 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1524029
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? ALJ Otomotiv Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol