SonuçlandıYapım Alımı

Karabük Gar Tevsiatı Yapılması Yapım İşi

Sonuç Haberi

DEMİR YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞL… tarafından açılan "Karabük Gar Tevsiatı Yapılması Yapım İşi" ihalesinin sonucu ilan edildi. 21.07.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Demyolray Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Aykal Grup İnş… 1.145.000.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 1.922.897.864 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %59,5 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 17 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Demyolray Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Aykal Grup İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi İş Ortaklığı
Sözleşme Bedeli
1.145.000.000 ₺
Yaklaşık Maliyet
1.922.897.864 ₺
Teklif Sayısı
17 teklif
İhaleyi Açan İdare
DEMİR YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Ankara
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
21 Temmuz 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Ankara filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Ankara

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Demyolray Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Aykal Grup İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi İş Ortaklığı firmasının geçmiş ihale kazanımları, DEMİR YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım