Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, 1+2 Koltuklu, Beyaz Renk Şasi Kamyon
İKN 2026/1599913 numaralı kamu ihalesini Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 4.107.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 4.107.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.055.556 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 1 ADET MERCEDES BENZ ATEGO 2424/48 KK/6X2/4760 AKS MESAFELİ, EURO 6 MOTORLU, PSM'Lİ, YATAKSIZ KABİNLİ, KLİMALI, OTOMATİKLEŞTİRİLMİŞ ŞANZIMANLI, 1+2 KOLTUKLU, BEYAZ RENK ŞASİ KAMYON DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Otomotiv Yan Sanayi
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv Yan Sanayi filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, 1 ADET MERCEDES BENZ ATEGO 2424/48 KK/6X2/4760 AKS MESAFELİ, EURO 6 MOTORLU, PSM'Lİ, YATAKSIZ KABİNLİ, KLİMALI, OTOMATİKLEŞTİRİLMİŞ ŞANZIMANLI, 1+2 KOLTUKLU, BEYAZ RENK ŞASİ KAMYON DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Otomotiv Yan Sanayi sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Yan Sanayi Sektöründe Son İhale Sonuçları
Römorklu Yangın Tankeri Alımı
AYG Üst Yapı ve Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 22.920.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1178903
Şanzımanlı, Klimalı, Yataksız Kabinli, Beyaz Renk Şasi Kamyon Satın Alınması
Iveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 9.675.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1468151
Ecoblue Upgrade 170PS Titanium Plus 8 İleri Vites Siyah Renk Araç
Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 1.871.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1213184
Komple Servis Motoru, Şanzıman ve Volan Dişlisi Alımı
Enbakım Servis Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 5.425.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1148748
Otomatik Vites A/T Satın Alınması
ALJ Otomotiv Anonim Şirketi • 1.268.830 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1401858
Sac Dorse – 5 Adet Açık Kasa Yarı Römork Dorse ile Beraber) Kiralama Hizmet Alımı İşi
Ticaret Limited Şirketi • 21.663.000 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1368024
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv Yan Sanayi işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
Tedarikçi misiniz? Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol