Öğrencilerinin 2 Taşıma Merkezi Okula 3 Hat (3 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2026/1521642 numaralı kamu ihalesini Ceylan Tur Servis Nakliyat Turizm İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.805.475 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ceylan Tur Servis Nakliyat Turizm İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.805.475 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.805.003 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ SİVAS İLİ/ ULAŞ İLÇESİ MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 45 İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 3 HAT (3 ARAÇ) İLE 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ ULAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Sivas
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Sivas filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ceylan Tur Servis Nakliyat Turizm İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ SİVAS İLİ/ ULAŞ İLÇESİ MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 45 İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 3 HAT (3 ARAÇ) İLE 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ ULAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
48 İlköğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Ramazan Özer • 479.650 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1545521
Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Osman Can • 3.167.319 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1463968
181 İş Günü 45 Araç ile Taşıma İşi
Arif Özer • 2.224.490 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1076378
Taşıma Merkezi Okula 43 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 405.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1097736
Otomobil ve Kamyonet Kiralanması Hizmet Alımı
Bölük Eminiler Pamuk Tekstil İnşaat Akaryakıt Taşımacılık Otomotiv Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 46.246.960 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1121149
506 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 37 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ömer Halaç • 533.700 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1126174
Sivas İlinde Son İhale Sonuçları
İhalesi
Sınırlı Sorumlu 46 Nolu Suşehri Minibüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 8.025.540 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1220177
Et ve Tavuk Ürünleri
Necati Demirel • 2.457.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1435873
Fleksibl Video Sisto -Üretroskop Cihaz Alım İşi
Tunç Sağlık Ürünleri Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 585.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1455697
Eğitim Öğrencileri Taşıma Hizmeti Alımı İşi
Vahit Otara • 539.380 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1252496
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
Şarkışla Efsane Tur İnşaat Tarım Hayvancılık Ticaret Sanayi Limited Şirketi • 3.991.464 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1323795
Özel Güvenlik Personeli ve İşçi Personel İçin Kıyafet Alımı
Ömer Solak • 977.565 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1260156
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Sivas merkezli firmalarda.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
Otomotiv Yan Sanayi • Bursa
Bursa Nilüfer'de 1.400 hektarlık alanda 300+ firma ve 30.000+ çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen organize sanayi bölgesi. Yatırımcılara parsel tahsisi, altyapı desteği ve OSB teşvikleri sunulmaktadır.
Tedarikçi misiniz? Ceylan Tur Servis Nakliyat Turizm İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol