Park ve Mezarlık Aydınlatması İçin Malzeme Alımı
İKN 2026/1498939 numaralı kamu ihalesini Yüksel Mazılı kazandı — sözleşme bedeli 1.498.175 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Yüksel Mazılı
- Sözleşme Bedeli
- 1.498.175 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.595.442 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ÇİTGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Kütahya
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Aydınlatma
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Aydınlatma / Kütahya filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Yüksel Mazılı firmasının geçmiş ihale kazanımları, ÇİTGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Aydınlatma sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Aydınlatma Sektöründe Son İhale Sonuçları
Dekoratif Yol Aydınlatma Direği Alınması
Gürcan Demirel Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri • 4.648.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1286470
Aydın İli Söke İlçesi Sadullah Kuşada İlkokulu Onarım İşi
LİM İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.450.000 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1380536
Rumkale Kale Aydınlatması Yapım İşi
Demir Global İnşaat Mühendislik ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 385.900 ₺ • 5 teklif • İKN 2020/83002
İhata ve Aydınlatma Yapım İşi
ES Kent Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 38.760.807 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1459340
2026 Yılı Dekoratif Aydınlatma Direği Mal Alımı
Haköz Mühendislik Otomasyon İnşaat ve Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.793.400 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1300208
Aydınlatma Direklerinin Montaj Dahil Mal Alım İşi
Cihan Yamaç • 8.491.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1481941
Kütahya İlinde Son İhale Sonuçları
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
İsmail Özmen • 630.489 ₺ • 16 teklif • İKN 2026/1296188
İş Yeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli Hizmetleri
Taç Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Limited Şirketi • 5.805.828 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1192072
İstiklal İlkokulu Doğalgaz Dönüşüm İşi
Hüseyin Talha Küreken • 1.175.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1362139
Dönüşüm İşi
Hüseyin Talha Küreken • 2.943.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1366736
Ortaokulu Doğalgaz Dönüşüm İşi
Hüseyin Talha Küreken • 1.543.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1381527
Eğitim) Öğrencinin 17 Taşıma Merkezi Okula 44 Hat 44 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Sami Eliaçık • 4.435.405 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1287341
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAydınlatma işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kütahya merkezli firmalarda.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Yüksel Mazılı gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol