0192026-31102026 Tarihleri Arası 2 Aylık Mamul Yemek Alımı ve Sonrası İşleri
İKN 2026/1492619 numaralı kamu ihalesini Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. kazandı — sözleşme bedeli 7.784.332 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
- Sözleşme Bedeli
- 7.784.332 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 8.333.177 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- UŞAK HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0192026- 31102026 TARİHLERİ ARASI 2 AYLIK MAMUL YEMEK ALIMI VE SONRASI İŞLERİ UŞAK AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ UŞAK HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Uşak
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Uşak filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %5 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 5 ihalenin tipik sözleşme aralığının %5 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının geçmiş ihale kazanımları, UŞAK HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 0192026- 31102026 TARİHLERİ ARASI 2 AYLIK MAMUL YEMEK ALIMI VE SONRASI İŞLERİ UŞAK AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ UŞAK HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şeker Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 8.904.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1252301
Yemek Taşıma ve Dağıtım İşi ve Demirbaş Kiralama
Ömer Yıldız Hazır Yemek İnşaat Nakliye Temizlik Hizmetleri Odun Kömür Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.276.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1447078
Gıda Malzemesi
Turan Yakışan • 89.550 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/139353
168 Kalem Gıda Malzemesi
Süleyman Tekcan • 4.885.120 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1112312
26 Kalem Yaş Sebze ve Meyve
Burhan Çelik • 243.750 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1181531
34 Kalem Gıda (Sebze-Meyve)
Gülsüm Afşar • 1.432.085 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1260422
Uşak İlinde Son İhale Sonuçları
Uşak Merkez ve İlçelerinde Şehit Mezarı Yapılması İşi
Durmuş Ali Kısa • 1.148.150 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1323237
Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 4 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 2 Hat (Araç) ile 145 İş Günü Taşınması İşi
Yüksel Birgül • 313.936 ₺ • 8 teklif • İKN 2025/1813642
Eşme Ahmet Avcı Anadolu Lisesi Doğal Gaz Dönüşüm Yapım İşi
Naturel Gaz Mühendislik Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.234.500 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1293166
Çift Kişilik Lüks Yarı Mamül Birinci Kalite Vizon Battaniye ve Yardımcı Malzeme Alımı
Altınkoza Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 19.990.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/950994
Uşak Valilik Yeni Hizmet Binası Telefon Alım İşi
Uşak Öztel Telekomünikasyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 591.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1231208
500 Adet Dental İmplant Alımı
Ayşe Gül Sülük • 3.350.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/838000
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Uşak merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol