1 Kalem Midibüs Tipi Otobüs Temini
İKN 2026/1459987 numaralı kamu ihalesini Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 95.192.500 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 95.192.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 99.990.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- İZMİR ULAŞIM HİZMETLERİ VE MAKİNA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, İZMİR ULAŞIM HİZMETLERİ VE MAKİNA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
6 Ay Süre ile Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Kaya Ulaşım Hizmetleri ve Filo Kiralama Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 11.023.680 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1579868
Araç Kiralama
Ayder Turizm Ticaret Limited Şirketi • 5.100.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495363
Araç Kiralama
Kemer VİP Turizm Taşıma Oto Kiralama Emlak Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi • 28.999.926 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1075967
Kiralık Araç Tedarikine Yönelik (Yakıt Hariç) Hizmet Alımı İşi
VAV Taşımacılık Turizm Organizasyon Otomotiv Ticaret Limited Şirketi • 4.946.400 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1139815
Eğitim Öğrencilerinin 175 Hat 175 Araç ve 2339 Öğrencinin 44 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı
Mustafa Duroğlu • 633.500 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1146338
Ortaokulunda Bulunan 316 Öğrencinin 4 Taşıma Merkezi Okula 23 Hat Üzerinden 27 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi.
Mertem Gurup Danışmanlık Doğalgaz Temizlik İnşaat Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.649.453 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1216462
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol