2026 Yılı 13 Kalem Klima Santralleri Filtre Alımı
İKN 2026/1458350 numaralı kamu ihalesini ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.599.990 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.599.990 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.533.995 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
- Şehir
- Ankara
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Beyaz Eşya
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beyaz Eşya / Ankara filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AYDIN ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ idaresinin alım geçmişi, Beyaz Eşya sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beyaz Eşya Sektöründe Son İhale Sonuçları
Kırmızı Et ve Beyaz Et Alımı
Tatlıcıoğulları İnşaat Gıda Nakliye Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.313.700 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1207617
Klima Ünitesi Konteynır Kapağı
Nurex Lazer Kesim Sac İşleme Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.699.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1209965
Mesafeli, Euro 6 Motorlu, Klimalı Kamyon
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 9.258.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1563137
Bölge Müdürlüğü İhtiyacı 1 Adet 2026 Model Mercedes-Benz Actros L 1853 LS 4x2 Beyaz Renk Çekici Tır
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 6.883.750 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1446520
21 Kalem CNG Buji Klima Kısmı Yedek Parça
Eriş Oto Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.309.780 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/981220
1 Kalem 9000 BTU Klima
Necati Gülle • 1.124.415 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1451858
Ankara İlinde Son İhale Sonuçları
İvedik Su Arıtma Tesisinden Çıkan Çamurların Taşınması
Koloğlu Petrol İnşaat Nakliyat Peyzaj İthalat İhracat Limited Şirketi • 32.985.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/895988
Araştırma ve Yönetim Planı Hazırlama Projesi
Turunç Peyzaj Tasarım Planlama Uygulama Proje İnşaat Organizasyon ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi • 7.130.000 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1203502
Alımı İşi
Kl Atlas Organizasyon Enerji Taşımacılık Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi • 4.514.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1335589
Laboratuvar Hizmet Alımı (Biyokimya, Mikrobiyoloji Grubu Testleri)
Turklab Laboratuvar ve Görüntüleme Sistemleri Anonim Şirketi • 22.803.033 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1115726
Oluşturulması Projesi İşi
Kargatech Dijital Teknoloji ve Medya Limited Şirketi • 1.945.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1426557
Malzemeler ile Sundurma Montajı Hizmet Alım İşi
ERFA Müteahhitlik İnşaat Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.392.475 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1397104
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeyaz Eşya işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Ankara merkezli firmalarda.
AKPINAR CİVATA TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Ankara • aynı şehir
İstanbul'un civata ve bağlantı elemanı uzmanı. DIN 933, ISO 4014, ASTM A325 uyumlu 10.000+ SKU. Karaköy · Ümraniye · Pendik şubeleri. Aynı gün teslimat.
AKSOY SERT METAL DÖVME
Dövme ve Preslenmiş Metal • Ankara • aynı şehir
İstanbul Bayrampaşa'da sert metal dövme kalıpları, civata-vida-perçin kalıpları ve bağlantı elemanı çözümleri üretimi.
AKS Anahtar Kontak San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Ankara • aynı şehir
1991'den beri elektromekanik kontak ve şalter üretimi; elektrik-elektronik, beyaz eşya, otomotiv ve asansör sektörlerine komponent tedariki. ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalı.
Alcap Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Plastik Kalıp • Ankara • aynı şehir
Plastik, metal ve alüminyum içecek kapağı üretiminde 20+ ülkeye ihracat yapan Ankara merkezli lider B2B ambalaj firması.
Akesis Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti.
Elektrik ve Elektronik • Ankara • aynı şehir
Ankara Çankaya merkezli elektrik taahhüt ve güvenlik sistemleri firması: 500+ tamamlanmış proje deneyimiyle bina elektrik tesisatı, IP kamera, yangın alarm ve kartlı geçiş — keşiften devreye almaya tek elden anahtar teslim hizmet.
KESSAN METAL
Metal İşleme • Ankara • aynı şehir
Ankara Kahramankazan'da 12-30 kW lazer, 13m plazma kesim ve abkant büküm hizmetleri sunan profesyonel metal işleme firması. 1.400 m² üretim alanı.
Tedarikçi misiniz? ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol