OBB Hizmet Binası Yangın Söndürme Sistemi Montajlı Mal Alımı
İKN 2026/1438483 numaralı kamu ihalesini Ormek Proje İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.345.990 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ormek Proje İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.345.990 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.402.090 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- MONTAJLI MAL ALIMI ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Ordu
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Ordu filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ormek Proje İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, MONTAJLI MAL ALIMI ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Alsancak Gar ve Basmane Gar Jeneratör Tesisi Yapılması
Mustafa Çıtak • 10.940.000 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/1011542
Duvarı ve Erkek Öğrenci Pansiyonu Yangın Merdiveni Yapım İşi
Ayşegül Kuloğlu • 4.869.988 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1434559
(Elektrikli Banliyö Projesi İçin)
İnotra Raylı Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 187.520 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1163860
Yangın Güvenlik Eksikliklerinin Tamamlanması ve Muhtelif Tadilat İşleri
Temta Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 114.940.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1476898
Kapılarının Yangına Dayanıklı Kapılar ile Değiştirilmesi İşi
GEN Grup Hazır Beton İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 24.244.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1457279
Ağlarbaba Yurdu Yangın Algılama ve İhbar Sistemi Yapım İşi
Nazif Denk • 4.336.444 ₺ • 23 teklif • İKN 2026/1258928
Ordu İlinde Son İhale Sonuçları
Kabadüz ve Gülyalı İlçelerinde Okutulacak Ücretsiz Ders Dağıtımı Hizmet Alımı İşi
Lara Taşımacılık Turizm Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 897.366 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1452335
12 Taşıma Merkezi Okula 96 Hat 108 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Perşembe Şoförler ve Otomobilciler Esnafları Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi • 2.534.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1238003
Eğitim Hizmet Alımı
Kaptanlar Gıda Tekstil İnşaat Taşımacılık ve Hizmet İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.010.573 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1290188
Koruma ve İstinat Duvarı Yapım İşi
Tunay Yeler • 8.939.075 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1510303
İlköğretim Kapsamında Bulunan 250 Öğrencinin 23 Araç 4 Rehber Personelle 180 İş Günü Taşıma Merkezi Okullara Taşınması İşi
Sınırlı Sorumlu 35 Nolu Minibüs ve Otobüs Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 6.961.876 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1264106
Kaya Malzemesi Nakli Hizmet Alım İşi
Özel Kırbaş • 2.134.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1360009
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Ordu merkezli firmalarda.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Ormek Proje İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol