Et ve Tavuk Ürünleri
İKN 2026/1435873 numaralı kamu ihalesini Necati Demirel kazandı — sözleşme bedeli 2.457.000 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Necati Demirel
- Sözleşme Bedeli
- 2.457.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.014.417 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ASIM ŞAHİN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Sivas
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Sivas filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %44 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 23 ihalenin tipik sözleşme aralığının %44 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Necati Demirel firmasının geçmiş ihale kazanımları, SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ASIM ŞAHİN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yemek Hizmet Alımı İşi
Emine Kurt • 54.557.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464741
66 Öğrenci 4 Personel İçin Hazır Yemek Alım Hizmeti
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 951.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1516962
Yemek Hizmeti Alım İşi
Bingöl Yemek Fabrikası Limited Şirketi • 1.979.698 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1330544
Mamul Yemek Hizmeti
Elmadağ Yemek Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 12.711.890 ₺ • 39 teklif • İKN 2025/1641993-8
3 Kalem Kreş Yemek Hizmeti Alımı İşi
ÖZ Gaziantep Lokantacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.600.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1428266
Yemek Taşıma Hizmeti Alımı Panelvan Tipi 5 Araç ile
Onur Özcan • 1.760.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1461286
Sivas İlinde Son İhale Sonuçları
İhalesi
Sınırlı Sorumlu 46 Nolu Suşehri Minibüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 8.025.540 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1220177
Öğrencilerinin 2 Taşıma Merkezi Okula 3 Hat (3 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Ceylan Tur Servis Nakliyat Turizm İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.805.475 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1521642
Fleksibl Video Sisto -Üretroskop Cihaz Alım İşi
Tunç Sağlık Ürünleri Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 585.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1455697
Eğitim Öğrencileri Taşıma Hizmeti Alımı İşi
Vahit Otara • 539.380 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1252496
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
Şarkışla Efsane Tur İnşaat Tarım Hayvancılık Ticaret Sanayi Limited Şirketi • 3.991.464 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1323795
Özel Güvenlik Personeli ve İşçi Personel İçin Kıyafet Alımı
Ömer Solak • 977.565 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1260156
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Sivas merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Necati Demirel gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol