34 Kalem Meyve-Sebze ve Beyaz Et Mal Alım İşi
İKN 2026/1412584 numaralı kamu ihalesini Adil Üstünyer kazandı — sözleşme bedeli 1.800.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Adil Üstünyer
- Sözleşme Bedeli
- 1.800.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.227.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- AKYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ATATÜRK YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kars
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Kars filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %42 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 6 ihalenin tipik sözleşme aralığının %42 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Adil Üstünyer firmasının geçmiş ihale kazanımları, AKYAKA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ATATÜRK YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
2 Ay Süreli Yemek Temini ve Servisi Hizmeti Alımı
Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.201 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1494238-2
(01092026-21092026 Tarihleri Arası) Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmeti Alım İşi
Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Türksayar İş Ortaklığı • 8.087.673 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1557760
Günde Bir Öğün (Malzeme, İşçilik ve Adrese Dağıtım Dahil) Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.016.230 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1530121
Şarküteri ve Diğer Gıda Mal Alımı
İsmail Çetin • 2.433.750 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1496763
Gıda Maddesi (39 Kısım) Tedariki
Bülent Çeçen • 313.600 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1174217
Sosyal Tesislere Süt ve Kahvaltılık Ürünleri
Maydo İnşaat Gıda Turizm Temizlik ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 8.462.850 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1250330
Kars İlinde Son İhale Sonuçları
8 Taşıma Merkezi Okula 11 Araçla 181 İş Günü Taşıma Hizmet Alım İşi
Dilek Yeltekin • 789.769 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1367299
21 Kalem Kahvaltılık Mal Alımı İşi
Yenigül Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.394.920 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1412957
Düzeltilmesi İçin Parke Taşı Alımı İşi
Alpcen İnşaat Otomotiv Tekstil ve Ticaret Limited Şirketi • 1.399.248 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1491099
Kayak Evi Otopark Sistemleri ve Güvenlik Ürünleri
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 800.565 ₺ • 1 teklif • İKN 2024/1569620
Üzere Kilit Parke Taşı ve Bordür Alım İşi
Atakan Elemenci • 3.255.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1501489
Yerleşim Birimlerindeki 591 İlköğretim Öğrencisinin 53 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Faik Yeni • 497.750 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1260616
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kars merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Adil Üstünyer gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol