4 Yerleşim Yeri İçin Oluşturulan 1 Hat Üzerinden 1 Araç ile 3 Taşıma Merkezi Okula Öğrenci Taşıma İşi
İKN 2026/1399422 numaralı kamu ihalesini Mehmet Özdemir kazandı — sözleşme bedeli 884.062 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mehmet Özdemir
- Sözleşme Bedeli
- 884.062 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 993.212 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMAYLA ERİŞİM KAPSAMINDA 4 YERLEŞİM YERİ İÇİN OLUŞTURULAN 1 HAT ÜZERİNDEN 1 ARAÇ İLE 3 TAŞIMA MERKEZİ OKULA ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ ÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OĞUZLAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Çorum
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Çorum filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mehmet Özdemir firmasının geçmiş ihale kazanımları, 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMAYLA ERİŞİM KAPSAMINDA 4 YERLEŞİM YERİ İÇİN OLUŞTURULAN 1 HAT ÜZERİNDEN 1 ARAÇ İLE 3 TAŞIMA MERKEZİ OKULA ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ ÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OĞUZLAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yüreğil - Tabaklar-Emirin-Gömü-3-Güveçci-Türkmenköy 6 Araç 5 Okula Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 585.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1363148
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 101 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 490.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1475132
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 71 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 363.600 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1471030
55 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 10 Hat (10 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Ali Düzgün Taşkaya • 489.600 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1545187
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Emin Zıraplı • 1.455.602 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
6 Ay Süreli Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı
Kayatur Filo Kiralama Anonim Şirketi • 27.100.034 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1570568
Çorum İlinde Son İhale Sonuçları
Taşıma İşi
Sınırlı Sorumlu 43 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 5.999.400 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1220960
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Taşıma İşi
Ali Gürbüz • 4.950.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1226941
Eğitim Taşıma Hizmeti Alımı
Mustafa Erbaş • 5.295.735 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1305321
Yarınlar Bizim Projesinin Mal ve
Anatolia Kurumsal Hizmetler Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 412.208 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1418912
Tretuvar Yenilenmesi Yapım İşi
Cengiz Gül • 2.481.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1349818
Üç Taşıma Merkezi Okula İki Hat 2 (Araç) 2 Rehber Personel ile 180 İş Günü Taşınması İşi
Mecitözü Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.670.079 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1292675
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Çorum merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
AK-PRES OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
1993'ten bu yana IATF 16949 sertifikalı üretimde: Ak-Pres Otomotiv, TÜBİTAK destekli Ar-Ge Merkezi ile soğuk sac şekillendirme, debriyaj mekanizmaları ve kaynaklı montaj parçaları üretiminde Türkiye'nin güvenilir OEM tedarikçisidir.
Tedarikçi misiniz? Mehmet Özdemir gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol