Girişi Doğalgazlı Isıtma Sistemi Yapım İşi
İKN 2026/1391753 numaralı kamu ihalesini Acartürk Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.470.000 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Acartürk Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.470.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.634.638 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİNASI POLİKLİNİK GİRİŞİ DOĞALGAZLI ISITMA SİSTEMİ YAPIM İŞİ UŞAK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ANA HİZMET BİNASI POLİKLİNİK GİRİŞİ DOĞALGAZLI ISITMA SİSTEMİ YAPIM İŞİ UŞAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Uşak
- İhale Türü
- Yapım
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Enerji ve Enerji Ekipmanları / Uşak filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Acartürk Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİNASI POLİKLİNİK GİRİŞİ DOĞALGAZLI ISITMA SİSTEMİ YAPIM İŞİ UŞAK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ANA HİZMET BİNASI POLİKLİNİK GİRİŞİ DOĞALGAZLI ISITMA SİSTEMİ YAPIM İŞİ UŞAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Enerji ve Enerji Ekipmanları sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Enerji ve Enerji Ekipmanları Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şebeke Hattı Yapımı, 1 Adet Doğal Arıtma Yapımı ve 3 Adet Fosseptik Yapım İşleri
Ay-Metsan İnşaat Gıda Temizlik Tekstil Petrol Ürünleri Limited Şirketi • 5.349.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1375506
Doğalgaz Dönüşümünün Yapılması ve 1987-FRN-BET-170 Albüm Numaralı Binanın Doğalgaz Dönüşümünün Yapılması
Hüsnü Şahin • 5.213.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1265327
Motor Soğutma Sistemi Aksiyonu
Hazal Grup Motor Yenileme Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.150.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1385004
Elektrik Enerjisi
KEY Perakende Elektrik Enerjisi Anonim Şirketi • 122.515.509 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1129447
Sıvılaştırılmış Doğalgaz (LNG) Alımı
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 7.300.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1337293
80 Ton Linyit Kömür Alımı
Seçkin Altun • 848.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1281350
Uşak İlinde Son İhale Sonuçları
812 Öğrenci Taşıma İşi
Mustafa Tozan • 543.000 ₺ • 18 teklif • İKN 2026/1318420
ve Özel Eğitim Öğrencilerine 25365 Öğün Sıcak Öğle Yemeği Pişirilmesi, Servisi ve Servis Sonrası Hizmeti Alımı
Uşak Akdağ Gıda Tekstil Turizm İnşaat Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 2.143.343 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1501271
Ortaokulu Öğrenci Taşıma İhalesi
Altan Bozkır • 407.069 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1326358
Malzemeli Mamul Yemek Alımı İşi
Him-Er Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 4.255.795 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1500029
Tarihleri Arası 2 Aylık Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı İşi
HİM-ER Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 3.898.895 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1535690
14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında 181 İş Günü Öğrenci Taşınması İşi
Abdurrahman Akdoğan • 370.145 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1355833
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeEnerji ve Enerji Ekipmanları işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Uşak merkezli firmalarda.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
Tedarikçi misiniz? Acartürk Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol