14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında 181 İş Günü Öğrenci Taşınması İşi
İKN 2026/1355833 numaralı kamu ihalesini Osman Uyar kazandı — sözleşme bedeli 383.720 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Osman Uyar
- Sözleşme Bedeli
- 383.720 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.247.710 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- DENİZLİ İLİ BEKİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI 105 TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 4 HAT 9 ARAÇ İLE 14/09/2026-25/06/2027 TARİHLERİ ARASINDA 181 İŞ GÜNÜ ÖĞRENCİ TAŞINMASI İŞİ DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BEKİLLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Uşak
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Uşak filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Osman Uyar firmasının geçmiş ihale kazanımları, DENİZLİ İLİ BEKİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI 105 TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 4 HAT 9 ARAÇ İLE 14/09/2026-25/06/2027 TARİHLERİ ARASINDA 181 İŞ GÜNÜ ÖĞRENCİ TAŞINMASI İŞİ DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BEKİLLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Uşak İlinde Son İhale Sonuçları
0192026-31102026 Tarihleri Arası 2 Aylık Mamul Yemek Alımı ve Sonrası İşleri
Karakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 7.784.332 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1492619
Uşak Merkez ve İlçelerinde Şehit Mezarı Yapılması İşi
Durmuş Ali Kısa • 1.148.150 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1323237
Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 4 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 2 Hat (Araç) ile 145 İş Günü Taşınması İşi
Yüksel Birgül • 313.936 ₺ • 8 teklif • İKN 2025/1813642
Eşme Ahmet Avcı Anadolu Lisesi Doğal Gaz Dönüşüm Yapım İşi
Naturel Gaz Mühendislik Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.234.500 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1293166
Çift Kişilik Lüks Yarı Mamül Birinci Kalite Vizon Battaniye ve Yardımcı Malzeme Alımı
Altınkoza Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 19.990.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/950994
Uşak Valilik Yeni Hizmet Binası Telefon Alım İşi
Uşak Öztel Telekomünikasyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 591.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1231208
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol