3 Kalem Hayvansal Ürünler (Kırmızı ve Beyaz Et) Mal Alım İşi
İKN 2026/1345884 numaralı kamu ihalesini Deniz Kurumsal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 1.230.370 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Deniz Kurumsal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 1.230.370 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.023.649 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR TATVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TATVAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Siirt
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Beyaz Eşya
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beyaz Eşya / Siirt filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Deniz Kurumsal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR TATVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TATVAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Beyaz Eşya sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beyaz Eşya Sektöründe Son İhale Sonuçları
Hassas Kontrollü Klimalar ile Klima ve İklimlendirme Sistemlerinin 2027 Yılı Periyodik Bakım Onarım Hizmeti Alımı
Gerçek Alternatif Dayanıklı Tüketim Malları İklimlendirme ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.499.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1282161
Euro 6 Motorlu, Klimalı, Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, Turuncu (Ral 2011) Renk Şasi Çekici
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 5.133.300 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544614
Klima Kurulum İşi
Şirketi • 2.857.712 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1597459
2026 Yılı 13 Kalem Klima Santralleri Filtre Alımı
ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.599.990 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1458350
Kırmızı Et ve Beyaz Et Alımı
Tatlıcıoğulları İnşaat Gıda Nakliye Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.313.700 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1207617
Klima Ünitesi Konteynır Kapağı
Nurex Lazer Kesim Sac İşleme Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.699.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1209965
Siirt İlinde Son İhale Sonuçları
Günde Bir Öğün (Malzeme, İşçilik ve Adrese Dağıtım Dahil) Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.016.230 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1530121
Yapım İşi
Tomris Beton İnşaat Nakliye Petrol Gıda Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Erdoğmuş Nakliyat İnşaat Kereste Petrol Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 8.000.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1291361
Kurtalan İlçesi Yenimahalle Cazıvarı Dere Geçişi Kanal Onarım İşi
Lale Yapı İnşaat Petrol Nakliye Gıda Madencilik Tarım Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 615.700 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1500911
İki Kalemden Oluşan Akaryakıt Mal Alımı
Saroil Petrol Ürünleri İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.121.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1228161
Yapım İşi (6 AHB)
111 İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 41.424.414 ₺ • 35 teklif • İKN 2026/1041058
24 Derslikli Ortaokul
NAS-ER İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 115.120.908 ₺ • 37 teklif • İKN 2026/1190805
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeyaz Eşya işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Siirt merkezli firmalarda.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
Tedarikçi misiniz? Deniz Kurumsal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol