Ortaokul Öğrecilerini 5 Hattan Toplam 5 Araç ile 2 Taşıma Merkezi Okula 181 Gün Günü Birlik Taşıma İşi
İKN 2026/1343889 numaralı kamu ihalesini Adem Bülbül kazandı — sözleşme bedeli 426.255 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Adem Bülbül
- Sözleşme Bedeli
- 426.255 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.908.378 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KONYA İLİ AHIRLI İLÇESİ 47 İLKOKUL -ORTAOKUL ÖĞRECİLERİNİ 5 HATTAN TOPLAM 5 ARAÇ İLE 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 181 GÜN GÜNÜ BİRLİK TAŞIMA İŞİ KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AHIRLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Konya
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Konya filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Adem Bülbül firmasının geçmiş ihale kazanımları, 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KONYA İLİ AHIRLI İLÇESİ 47 İLKOKUL -ORTAOKUL ÖĞRECİLERİNİ 5 HATTAN TOPLAM 5 ARAÇ İLE 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 181 GÜN GÜNÜ BİRLİK TAŞIMA İŞİ KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AHIRLI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Enzel İnşaat Taahhüt Taşımacılık Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri İthalat-İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 30.998.471 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1566704
Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 5 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 533.860 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1367897
3 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 849.771 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1357823
Öğrencilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat -4 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mehmet Resul Kayatuzu • 449.785 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1451703
3 Hat 3 Araç Taşıma İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.097.420 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1332190
Kapsama Alınan 128 İlköğretim Öğrencisinin 11 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okula 181 Gün Boyuınca Taşınması İşi
Sıncar Baturay • 1.013.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1329632
Konya İlinde Son İhale Sonuçları
Düzce İli 2/B 14 Grup Sayısal Kadastral Harita Yapım İşi
Güleker Harita Mühendislik Limited Şirketi • 5.299.992 ₺ • 23 teklif • İKN 2025/883675
Bilgisayarlı Tomografi Görüntüleme Hizmeti
Sezin Tıbbi Görüntüleme ve Kalp Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 580.903 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1555675
30 Taşıma Merkezi Okula 40 Hat 48 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Kamil Kanat • 305.890 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1275715
Gençlik Merkezi Yapım İşi
Kadir Çallı • 16.800.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1344241
Beton Parke Yol Yapım
Akder Nakliyat Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.720.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1230950
Çarşıbaşı Projesinde Kullanılmak Üzere Kamelya Alım İşi
Şanver Mobilya Dekorasyon İnşaat Orman Ürünleri Limited Şirketi • 5.784.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1019709
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Konya merkezli firmalarda.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Türkiye'nin önde gelen endüstriyel hortum, körük ve hava süspansiyon sistemi üreticisi. ISO sertifikalı üretim, 25+ yıl sektör deneyimi, yerli ve ihracat pazarına özel çözümler.
Tedarikçi misiniz? Adem Bülbül gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol