57 Öğrenciyi 181 İş Günü 14/09/2026-18/06/2027 Tarihleri Arasında 4 Taşıma Merkezi Okuluna Taşıma İşi
İKN 2026/1340755 numaralı kamu ihalesini Mert Bayırlı kazandı — sözleşme bedeli 757.189 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mert Bayırlı
- Sözleşme Bedeli
- 757.189 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.259.828 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- EDİRNE İPSALA İLÇESİ TAŞIMALI ÖZEL EĞİTİM KAPSAMINDAKİ 57 ÖĞRENCİYİ 181 İŞ GÜNÜ 14/09/2026-18/06/2027 TARİHLERİ ARASINDA 4 TAŞIMA MERKEZİ OKULUNA TAŞIMA İŞİ EDİRNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İPSALA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Edirne
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Edirne filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mert Bayırlı firmasının geçmiş ihale kazanımları, EDİRNE İPSALA İLÇESİ TAŞIMALI ÖZEL EĞİTİM KAPSAMINDAKİ 57 ÖĞRENCİYİ 181 İŞ GÜNÜ 14/09/2026-18/06/2027 TARİHLERİ ARASINDA 4 TAŞIMA MERKEZİ OKULUNA TAŞIMA İŞİ EDİRNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İPSALA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Edirne İlinde Son İhale Sonuçları
Ortaokul Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi İlkokul-Ortaokullara 181 Gün Taşıma İşi
Sınırlı Sorumlu 105 Nolu Servis Araçları Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 398.200 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1285756
Ortaokulu Kapsamındaki 279 Öğrenciyi 181 İş Günü Taşıma İhalesi
Tamer Korkmaz • 501.008 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1294599
(9 Kalem)
Nitof Tıp Tıbbi Cihazlar Tekstil Lojistik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 16.052.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1093140
Kullanılmak Üzere Sarf ve Operasyonel Malzeme Mal Alım İşi
Şerif Lütfü Duan • 3.159.995 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1256172
Islak Zemin ve Elektrik Onarımı
MOT Tedarik Endüstriyel Mutfak İnşaat Temizlik Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.478.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1151043
182 Öğrenciyi 8 Taşıma Merkezi Okullara 181 İş Günü Taşıma İşi
Hikmet Bahmal • 271.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1284531
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol