812 Öğrenci Taşıma İşi
İKN 2026/1318420 numaralı kamu ihalesini Mustafa Tozan kazandı — sözleşme bedeli 543.000 ₺, 18 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mustafa Tozan
- Sözleşme Bedeli
- 543.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 22.715.882 ₺
- Teklif Sayısı
- 18 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EŞME İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Uşak
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Uşak filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mustafa Tozan firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EŞME İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Uşak İlinde Son İhale Sonuçları
Girişi Doğalgazlı Isıtma Sistemi Yapım İşi
Acartürk Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.470.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1391753
ve Özel Eğitim Öğrencilerine 25365 Öğün Sıcak Öğle Yemeği Pişirilmesi, Servisi ve Servis Sonrası Hizmeti Alımı
Uşak Akdağ Gıda Tekstil Turizm İnşaat Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 2.143.343 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1501271
Ortaokulu Öğrenci Taşıma İhalesi
Altan Bozkır • 407.069 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1326358
Malzemeli Mamul Yemek Alımı İşi
Him-Er Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 4.255.795 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1500029
Tarihleri Arası 2 Aylık Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı İşi
HİM-ER Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 3.898.895 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1535690
14/09/2026-25/06/2027 Tarihleri Arasında 181 İş Günü Öğrenci Taşınması İşi
Abdurrahman Akdoğan • 370.145 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1355833
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol