Araç Kiralama (Şoförsüz-Operatörsüz-Yakıtsız)
İKN 2026/1307545 numaralı kamu ihalesini Turhal Yeşilırmak İnşaat Yatırım Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 8.488.800 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Turhal Yeşilırmak İnşaat Yatırım Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 8.488.800 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 12.099.998 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Tokat
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Tokat filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %145 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 9 ihalenin tipik sözleşme aralığının %145 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Turhal Yeşilırmak İnşaat Yatırım Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
6 Ay Süre ile Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Kaya Ulaşım Hizmetleri ve Filo Kiralama Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 11.023.680 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1579868
Araç Kiralama
Ayder Turizm Ticaret Limited Şirketi • 5.100.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495363
Araç Kiralama
Kemer VİP Turizm Taşıma Oto Kiralama Emlak Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi • 28.999.926 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1075967
Kiralık Araç Tedarikine Yönelik (Yakıt Hariç) Hizmet Alımı İşi
VAV Taşımacılık Turizm Organizasyon Otomotiv Ticaret Limited Şirketi • 4.946.400 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1139815
Eğitim Öğrencilerinin 175 Hat 175 Araç ve 2339 Öğrencinin 44 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı
Mustafa Duroğlu • 633.500 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1146338
Ortaokulunda Bulunan 316 Öğrencinin 4 Taşıma Merkezi Okula 23 Hat Üzerinden 27 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi.
Mertem Gurup Danışmanlık Doğalgaz Temizlik İnşaat Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.649.453 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1216462
Tokat İlinde Son İhale Sonuçları
Tesisi
Tokat Salihoğulları İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 12.555.061 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1357300
Alımı
Ali Engin • 3.324.397 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1303231
Alımı
Ali Engin • 3.402.800 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1304223
İlk/Ortaokulunun Çatı Bakım Onarım İşi
Kaan Kara • 1.060.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1512055
Alanların Çalışma Odasına Çevrilmesi İşi
Öz Pehlivan İnşaat, Elektrik, Hayvancılık, Gıda, Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.523.844 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1518560
Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Sınırlı Sorumlu Reşadiye 3 Nolu Servis Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 560.376 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1314381
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Tokat merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Turhal Yeşilırmak İnşaat Yatırım Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol