Birimindeki 54 Özel Eğitim Öğrencisinin Rehber Personel Eşliğinde 5 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü 9 Araç ile Taşınması İşi
İKN 2026/1303509 numaralı kamu ihalesini Mustafa Önsöz kazandı — sözleşme bedeli 659.992 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mustafa Önsöz
- Sözleşme Bedeli
- 659.992 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 8.179.858 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İVRİNDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Balıkesir
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Balıkesir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %844 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 10 ihalenin tipik sözleşme aralığının %844 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mustafa Önsöz firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İVRİNDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Merkezi Okula 2 Hat 2 Araç 2 Rehber/Personel/Veli/Kursiyer ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Zekeriye Kartal • 364.715 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1341207
Hizmet Alımı Yoluyla Araç Kiralama
Diyarkent Taşımacılık Turizm İnşaat Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 15.201.890 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1474012
Ortaöğretim Özel Eğitim Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Engin Ayvaz • 859.383 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1303603
39 Temel Eğitim Öğrencisinin 5 Hat (5 Araç) 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
Traveluxe Turizm Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.980.140 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1355269
9 Taşınma Merkezinden 61 Öğrencinin 5 Araç ile Taşınması
Nihat Öztürk • 1.009.440 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1520942
Muhtelif Araç Kiralama Hizmet Alımı
Mamaklı Filo Araç Kiralama Kurumsal Hizmetler Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.191.512 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1524029
Balıkesir İlinde Son İhale Sonuçları
Taşınması
Sınırlı Sorumlu Bigadiç Seyahat ve Servis Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 3.344.880 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1550279
3 Taşıma Merkezi Okula 24 Hat (24 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Sınırlı Sorumlu Manyas Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 416.300 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1200424
3 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (7 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Sınırlı Sorumlu Manyas Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 331.230 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1200430
Balıkesir İli Muhtelif Okulların Onarım İşi
Balıkesir Ay Yapı İnşaat Gıda Hayvancılık Taahhüt Ticaret Limited Şirketi • 1.361.000 ₺ • 18 teklif • İKN 2026/1365341
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Ücretsiz Ders Kitapları Dağıtımı
Protek Büro Makineleri Emlak İnşaat Otomotiv Gıda ve Temizlik Ticaret Limited Şirketi • 1.164.531 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1351830
Alımı
Rifat Dereli • 814.204 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1288355
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Balıkesir merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Mustafa Önsöz gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol