Dekoratif Yol Aydınlatma Direği Alınması
İKN 2026/1286470 numaralı kamu ihalesini Gürcan Demirel Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri kazandı — sözleşme bedeli 4.648.980 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Gürcan Demirel Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri
- Sözleşme Bedeli
- 4.648.980 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 4.870.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ALINACAKTIR DEKORATİF YOL AYDINLATMA DİREĞİ SATIN ALINACAKTIR ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Iğdır
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Aydınlatma
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Aydınlatma / Iğdır filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Gürcan Demirel Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri firmasının geçmiş ihale kazanımları, ALINACAKTIR DEKORATİF YOL AYDINLATMA DİREĞİ SATIN ALINACAKTIR ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Aydınlatma sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Aydınlatma Sektöründe Son İhale Sonuçları
Aydın İli Söke İlçesi Sadullah Kuşada İlkokulu Onarım İşi
LİM İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.450.000 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1380536
Rumkale Kale Aydınlatması Yapım İşi
Demir Global İnşaat Mühendislik ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 385.900 ₺ • 5 teklif • İKN 2020/83002
İhata ve Aydınlatma Yapım İşi
ES Kent Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 38.760.807 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1459340
2026 Yılı Dekoratif Aydınlatma Direği Mal Alımı
Haköz Mühendislik Otomasyon İnşaat ve Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 4.793.400 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1300208
Aydınlatma Direklerinin Montaj Dahil Mal Alım İşi
Cihan Yamaç • 8.491.200 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1481941
Aydın İli Karacasu İlçesi 2 Adet Okul Onarım İşi
Rıza Özer • 2.745.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1273540
Iğdır İlinde Son İhale Sonuçları
Dayanıklı Kapı Yapılması
Celal Güneş, Milat Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 7.890.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1457160
Yakıttan Doğalgaza Dönüşüm İşi
Mustafa Özkılıç Yağmur Doğalgaz ve Mühendislik • 2.247.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1276703
Bakım Onarım Hizmet Alımı
İbrahim Akkuş • 180.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1102141
4 Adet Okul Bakım Onarım İşi
Kösedağ Bilişim İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi • 2.935.000 ₺ • 26 teklif • İKN 2026/1208787
3 Adet Okul Doğalgaz Dönüşüm İşi
Gökmen Çiğdem • 1.685.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1204198
Tesisat Onarım İşi
Dilek Çiğdem • 1.478.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1275926
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeAydınlatma işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Iğdır merkezli firmalarda.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Gürcan Demirel Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol