Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 64 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 137 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2026/1232835 numaralı kamu ihalesini Sınırlı Sorumlu Say Koop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi kazandı — sözleşme bedeli 7.729.695 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sınırlı Sorumlu Say Koop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi
- Sözleşme Bedeli
- 7.729.695 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 101.713.748 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ NİLÜFER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Bursa
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Bursa filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %2783 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 12 ihalenin tipik sözleşme aralığının %2783 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sınırlı Sorumlu Say Koop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ NİLÜFER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yüreğil - Tabaklar-Emirin-Gömü-3-Güveçci-Türkmenköy 6 Araç 5 Okula Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 585.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1363148
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 101 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 490.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1475132
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 71 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 363.600 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1471030
4 Yerleşim Yeri İçin Oluşturulan 1 Hat Üzerinden 1 Araç ile 3 Taşıma Merkezi Okula Öğrenci Taşıma İşi
Mehmet Özdemir • 884.062 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1399422
55 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 10 Hat (10 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Ali Düzgün Taşkaya • 489.600 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1545187
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Emin Zıraplı • 1.455.602 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
Bursa İlinde Son İhale Sonuçları
Alım İşi
Beyce Turizm Taşımacılık Otomotiv Gıda Temizlik İnşaat Taahhüt Trafik Müşavirlik Personel Destek Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 6.767.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1377613
Kuruluşlarının 2026 Mali Yılı Kırtasiye Ürünleri Alımı
Ofis 2000 Kırtasiye, Kağıt, Büro Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.098.897 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1174343
Mobilya Alımı
Seçgin Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 12.727.274 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1262233
Duvarı ve Erkek Öğrenci Pansiyonu Yangın Merdiveni Yapım İşi
Ayşegül Kuloğlu • 4.869.988 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1434559
Sahalari, Otopark Alanlari, Çocuk Parklari, Koruluk Alanlar Bakim ve Onarim Yapim İşi
Bursa Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 31.880.182 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1297214
Yalova İli,Muhtelif Köylerinde Yağmur Kanalı Yapım İşi
Ronay Özlük • 11.833.328 ₺ • 17 teklif • İKN 2026/1247072
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Bursa merkezli firmalarda.
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
Otomotiv Yan Sanayi • Bursa • aynı şehir
Bursa Nilüfer'de 1.400 hektarlık alanda 300+ firma ve 30.000+ çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen organize sanayi bölgesi. Yatırımcılara parsel tahsisi, altyapı desteği ve OSB teşvikleri sunulmaktadır.
AKKA KALIP ENJEKSİYON PLASTİK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Bursa • aynı şehir
Bursa'da plastik enjeksiyon ve kalıp mühendisliği alanında uzman, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerine yüksek kaliteli mühendislik çözümleri sunan köklü firma.
ANL ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ OTOMOTİV SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Otomotiv Yan Sanayi • Bursa • aynı şehir
Bursa'da otomotiv yan sanayi bileşenleri üreten ANL Endüstri Ürünleri, yüksek hassasiyetli parça ve endüstriyel donanım tedarikinde güvenilir çözüm ortağınız.
ALTA YEDEK PARÇA VE KALIP SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ SARI CADDE ŞUBESİ
Yedek Parça • Bursa • aynı şehir
Bursa'da yedek parça ve hassas kalıp imalatı alanında faaliyet gösteren Alta Yedek Parça, otomotiv yan sanayii ve endüstriyel sektörlere çözümler sunar.
ALTA YEDEK PARÇA VE KALIP SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Yedek Parça • Bursa • aynı şehir
Bursa'da yedek parça ve kalıp imalatında CNC teknolojisi ve uluslararası kalite standartlarıyla hizmet veren köklü sanayi kuruluşu.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Sınırlı Sorumlu Say Koop Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol