Kapsamındaki Öğrencilerinin Okullara 22 Araç 181 İş Günü Taşıma İşi (14/09/2026-25/06/2027)
İKN 2026/1212562 numaralı kamu ihalesini Şerafettin Akarsu kazandı — sözleşme bedeli 2.479.700 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Şerafettin Akarsu
- Sözleşme Bedeli
- 2.479.700 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 5.990.786 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR HATAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEFNE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Hatay
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Hatay filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %110 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 4 ihalenin tipik sözleşme aralığının %110 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Şerafettin Akarsu firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR HATAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEFNE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
48 İlköğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Ramazan Özer • 479.650 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1545521
Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Osman Can • 3.167.319 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1463968
181 İş Günü 45 Araç ile Taşıma İşi
Arif Özer • 2.224.490 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1076378
Taşıma Merkezi Okula 43 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 405.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1097736
Otomobil ve Kamyonet Kiralanması Hizmet Alımı
Bölük Eminiler Pamuk Tekstil İnşaat Akaryakıt Taşımacılık Otomotiv Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 46.246.960 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1121149
506 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 37 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ömer Halaç • 533.700 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1126174
Hatay İlinde Son İhale Sonuçları
Çelik Otokorkuluk Yapılması İşi
Antakya Galvaniz Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 13.264.544 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1264965
Sıvılaştırılmış Doğalgaz (LNG) Alımı
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 7.300.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1337293
Dekanlığa Dönüştürülmesi Bakım Onarım İnşaatı İşi
Ünallar Teknik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.435.000 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1285234
Öğrencilerinin Taşıma Hizmeti
Yusuf Dönmez • 285.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464871
(Kurulum Dahil) Alım İşi
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 7.800.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495501
Bakimevi ve Asfalt Plent Tesisi İçin LNG (Sıvılaştırılmış Doğalgaz) veya CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) Alinmasi Mal Alim İşi
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 37.807.641 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1181154
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Hatay merkezli firmalarda.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
Otomotiv Yan Sanayi • Bursa
Bursa Nilüfer'de 1.400 hektarlık alanda 300+ firma ve 30.000+ çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen organize sanayi bölgesi. Yatırımcılara parsel tahsisi, altyapı desteği ve OSB teşvikleri sunulmaktadır.
Tedarikçi misiniz? Şerafettin Akarsu gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol