6 Taşıma Merkezi Okula 34 Hat (34 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2026/1203787 numaralı kamu ihalesini Sınırlı Sorumlu Manyas Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi kazandı — sözleşme bedeli 356.570 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sınırlı Sorumlu Manyas Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi
- Sözleşme Bedeli
- 356.570 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 12.901.749 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MANYAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Balıkesir
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Balıkesir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %621 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 10 ihalenin tipik sözleşme aralığının %621 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sınırlı Sorumlu Manyas Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR BALIKESİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MANYAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Enzel İnşaat Taahhüt Taşımacılık Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri İthalat-İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 30.998.471 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1566704
Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 5 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 533.860 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1367897
3 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 849.771 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1357823
Öğrencilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat -4 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mehmet Resul Kayatuzu • 449.785 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1451703
3 Hat 3 Araç Taşıma İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.097.420 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1332190
Kapsama Alınan 128 İlköğretim Öğrencisinin 11 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okula 181 Gün Boyuınca Taşınması İşi
Sıncar Baturay • 1.013.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1329632
Balıkesir İlinde Son İhale Sonuçları
3 Hat 3 Araç Taşıma İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.097.420 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1332190
İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.817.265 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1282747
Taşıma İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.334.900 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1264760
Alımı
Rifat Dereli • 814.204 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1288355
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Ücretsiz Ders Kitapları Dağıtımı
Protek Büro Makineleri Emlak İnşaat Otomotiv Gıda ve Temizlik Ticaret Limited Şirketi • 1.164.531 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1351830
Balıkesir İli Muhtelif Okulların Onarım İşi
Balıkesir Ay Yapı İnşaat Gıda Hayvancılık Taahhüt Ticaret Limited Şirketi • 1.361.000 ₺ • 18 teklif • İKN 2026/1365341
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Balıkesir merkezli firmalarda.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Türkiye'nin önde gelen endüstriyel hortum, körük ve hava süspansiyon sistemi üreticisi. ISO sertifikalı üretim, 25+ yıl sektör deneyimi, yerli ve ihracat pazarına özel çözümler.
Tedarikçi misiniz? Sınırlı Sorumlu Manyas Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol