Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 977 İlköğretim Öğrencisinin 16 Taşıma Merkezi Okula 69 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2026/1200059 numaralı kamu ihalesini İzci Taşımacılık Temizlik İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limidet Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 5.656.250 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- İzci Taşımacılık Temizlik İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limidet Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 5.656.250 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 19.415.085 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EDREMİT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Van
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Van filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %122 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 22 ihalenin tipik sözleşme aralığının %122 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
İzci Taşımacılık Temizlik İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limidet Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR VAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EDREMİT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
48 İlköğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Ramazan Özer • 479.650 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1545521
Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Osman Can • 3.167.319 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1463968
181 İş Günü 45 Araç ile Taşıma İşi
Arif Özer • 2.224.490 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1076378
Taşıma Merkezi Okula 43 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 405.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1097736
Otomobil ve Kamyonet Kiralanması Hizmet Alımı
Bölük Eminiler Pamuk Tekstil İnşaat Akaryakıt Taşımacılık Otomotiv Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 46.246.960 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1121149
506 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 37 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ömer Halaç • 533.700 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1126174
Van İlinde Son İhale Sonuçları
Tank İzolasyonu ve Taşma Havuzu Yapım İşi
Hansu Petrol Nakliyat İnşaat Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 16.940.968 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1215531
Çukurova Uluslararası Havalimanı Güvenlik Üssü Altyapı İşleri
RSM Madencilik Enerji İnşaat ve Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 472.928.657 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1409247
Onarım İşi
Murat Ertopçu • 2.770.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1308977
(8 Adet)
Nail Bilicitürk • 11.526.736 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1404753
Bulunan 407 Özel Eğitim Öğrencisinin 18 Taşıma Merkezi Okula 58 Araç, 58 Rehber Personel ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Güvenbir Taşımacılık İnşaat Petrol Ürünleri İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.826.373 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1200433
Ortaöğretim Taşıma Hizmet Alım İşi
Günsan Taşımacılık Turizm İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 8.405.640 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1209028
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Van merkezli firmalarda.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
Otomotiv Yan Sanayi • Bursa
Bursa Nilüfer'de 1.400 hektarlık alanda 300+ firma ve 30.000+ çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen organize sanayi bölgesi. Yatırımcılara parsel tahsisi, altyapı desteği ve OSB teşvikleri sunulmaktadır.
Tedarikçi misiniz? İzci Taşımacılık Temizlik İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limidet Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol