Müdahale Destek (Kamyon) Aracı Alımı
İKN 2026/1193505 numaralı kamu ihalesini Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 5.470.834 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 5.470.834 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 6.290.667 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIMPARK ULAŞTIRMA HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ULAŞIMPARK ULAŞTIRMA HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
50 Adet Elektrikli Solo Tip Otobüs Alımı (12 Metre)
Ulaşım İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 1.625.600.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/970432
Araç Takip Sistemi Hizmet Alımı
Pergo Uzay Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 529.374 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1187060
Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 4 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 2 Hat (Araç) ile 145 İş Günü Taşınması İşi
Yüksel Birgül • 313.936 ₺ • 8 teklif • İKN 2025/1813642
Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 2 Araç ve 2 Rehber Personel ile 180 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
Vesta Event Turizm Organizasyon Medya ve Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi • 774.739 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1387772
Ortaöğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Sınırlı Sorumlu Araç İlçesi ve Çevre Köyleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 783.434 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208597
26 Adet Muhtelif Araç ve 25 Adet Sürücü Kiralama
Azur Organizasyon Turizm Taşımacılık Eğitim ve Reklam Hizmetleri Pazarlama Limited Şirketi • 19.756.648 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1490795
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol