Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi Okula 9 Hat (Araç) ve 9 Rehber Personel ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2026/1193412 numaralı kamu ihalesini Hak Tan Gıda İnşaat Nakliyat Taşımacılık Madencilik İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 684.789 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Hak Tan Gıda İnşaat Nakliyat Taşımacılık Madencilik İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 684.789 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 6.797.405 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇUKURCA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Hakkari
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Hakkari filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Hak Tan Gıda İnşaat Nakliyat Taşımacılık Madencilik İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇUKURCA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
48 İlköğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Ramazan Özer • 479.650 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1545521
Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Osman Can • 3.167.319 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1463968
181 İş Günü 45 Araç ile Taşıma İşi
Arif Özer • 2.224.490 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1076378
Taşıma Merkezi Okula 43 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 405.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1097736
Otomobil ve Kamyonet Kiralanması Hizmet Alımı
Bölük Eminiler Pamuk Tekstil İnşaat Akaryakıt Taşımacılık Otomotiv Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 46.246.960 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1121149
506 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 37 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ömer Halaç • 533.700 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1126174
Hakkari İlinde Son İhale Sonuçları
3 Aylık 8 Kısım Laboratuvar Hizmeti
Yavuz Doğan Medikal Sağlık Ürünleri Petrol Ürünleri İnşaat Nakliyat Tekstil Otomotiv Turizm Gıda Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 527.884 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1581715
6 Kısım 3 Aylık Puan Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı
Yavuz Doğan Medikal Sağlık Ürünleri Petrol Ürünleri İnşaat Nakliyat Tekstil Otomotiv Turizm Gıda Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 435.775 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1578488
6 Kısım Puan Karşılığı Laboratuvar Hizmeti Alımı
Yavuz Doğan Medikal Sağlık Ürünleri Petrol Ürünleri İnşaat Nakliyat Tekstil Otomotiv Turizm Gıda Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 8.438.396 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1592111
Donatım Malzemesi Destekleyici Mal Alımı
Yılpa Gıda Tekstil İnşaat Temizlik Yemekçilik Petrol Turizm İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.199.520 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1513943
SBYS Hizmeti Alımı
Evren Bılgısayar Medıkal Kırtasıye PVC Dograma Insaat Gıda Sanayı ve Tıc Ltd Stı • 3.799.772 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1587174
Kullanılmak Üzere Mal Alım İşi
Arin Ay İnşaat Gıda Madencilik Nakliyat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.335.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1176929
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Hakkari merkezli firmalarda.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
Otomotiv Yan Sanayi • Bursa
Bursa Nilüfer'de 1.400 hektarlık alanda 300+ firma ve 30.000+ çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen organize sanayi bölgesi. Yatırımcılara parsel tahsisi, altyapı desteği ve OSB teşvikleri sunulmaktadır.
Tedarikçi misiniz? Hak Tan Gıda İnşaat Nakliyat Taşımacılık Madencilik İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol