49 Taşıma Merkezi Okula 122 (Araç) ve 122 (Rehber Personel) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2026/1190975 numaralı kamu ihalesini Devran Tur İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 9.173.943 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Devran Tur İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 9.173.943 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 87.854.745 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ESKİŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ODUNPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Eskişehir
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Eskişehir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %4196 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 9 ihalenin tipik sözleşme aralığının %4196 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Devran Tur İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ESKİŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ODUNPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yüreğil - Tabaklar-Emirin-Gömü-3-Güveçci-Türkmenköy 6 Araç 5 Okula Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 585.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1363148
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 101 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 490.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1475132
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 71 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 363.600 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1471030
4 Yerleşim Yeri İçin Oluşturulan 1 Hat Üzerinden 1 Araç ile 3 Taşıma Merkezi Okula Öğrenci Taşıma İşi
Mehmet Özdemir • 884.062 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1399422
55 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 10 Hat (10 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Ali Düzgün Taşkaya • 489.600 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1545187
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Emin Zıraplı • 1.455.602 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
Eskişehir İlinde Son İhale Sonuçları
Malzemesi Alımı
Fider Elektromarket Limited Şirketi • 9.300.419 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1462917
Hazır Beton Temini
Karakaya Hafriyat İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.100.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1370569
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 304 Öğrencinin 6 Taşıma Merkezi Okula 23 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Hüseyin Avcıoğlu • 548.430 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1300183
Dumlupınar Üniversitesi Meslek Yüksekokulları İçin Kömür
Ya Kısmet Mahrukat Nakliyat İnşaat Malzemeleri Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.651.941 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1146947
Öğrencilerine Malzeme Dâhil 91Gün 11739 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Yusuf Yalın • 997.345 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1336486
1 (Bir) Ortaöğretim Özel Eğitim Öğrencisi Taşıma Merkezi Okula 3 Hat 3 (Üç Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
Ceylan Alperen Sarıyer • 659.539 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1314370
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Eskişehir merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
AK-PRES OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
1993'ten bu yana IATF 16949 sertifikalı üretimde: Ak-Pres Otomotiv, TÜBİTAK destekli Ar-Ge Merkezi ile soğuk sac şekillendirme, debriyaj mekanizmaları ve kaynaklı montaj parçaları üretiminde Türkiye'nin güvenilir OEM tedarikçisidir.
Tedarikçi misiniz? Devran Tur İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol