Eğitim Öğrencilerinin 175 Hat 175 Araç ve 2339 Öğrencinin 44 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı
İKN 2026/1146338 numaralı kamu ihalesini Mustafa Duroğlu kazandı — sözleşme bedeli 633.500 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mustafa Duroğlu
- Sözleşme Bedeli
- 633.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 59.202.955 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ERDEMLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Mersin
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Mersin filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %868 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 9 ihalenin tipik sözleşme aralığının %868 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mustafa Duroğlu firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ERDEMLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
6 Ay Süre ile Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Kaya Ulaşım Hizmetleri ve Filo Kiralama Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 11.023.680 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1579868
Araç Kiralama
Ayder Turizm Ticaret Limited Şirketi • 5.100.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495363
Araç Kiralama
Kemer VİP Turizm Taşıma Oto Kiralama Emlak Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi • 28.999.926 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1075967
Kiralık Araç Tedarikine Yönelik (Yakıt Hariç) Hizmet Alımı İşi
VAV Taşımacılık Turizm Organizasyon Otomotiv Ticaret Limited Şirketi • 4.946.400 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1139815
Ortaokulunda Bulunan 316 Öğrencinin 4 Taşıma Merkezi Okula 23 Hat Üzerinden 27 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi.
Mertem Gurup Danışmanlık Doğalgaz Temizlik İnşaat Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.649.453 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1216462
Okula 35 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi
Erçelik Taşımacılık Yemek İnşaat Petrol Nakliye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Metiga Kurye Hizmetleri Turizm Gıda İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı • 12.217.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1230878
Mersin İlinde Son İhale Sonuçları
Öğrencisinin 181 Gün 24 Araç ve 1 Rehber Personel ile Taşıma Hizmet Alım İşi
Hüseyin Soydan • 3.931.320 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1285177
Silifke Asri Mezarlık Bakım Onarım ve Yapım İşi
SCB Mimarlık Mühendislik ve Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi • 3.861.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1356483
Okullara Nakledilmesi Öğrencilerin Kullanımına Hazır Hale Getirilmesine Yönelik Hizmet Alımı İşi
İçel Palmiye Turizm Otomotiv Medikal Temizlik Gıda Dağıtım Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.514.700 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1341152
Muhafaza Tesis Revize Hizmet Alım İşi
Öz Arkadaş Orman ve Tarım Ürünleri İnşaat Nakliyat Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.293.325 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1258656
Hurda Karşılığı Yıkım İşi ve Tarsus Türkmen Yurdu Kullanım Kaynaklı Tadilat İşleri
Oğuz Öztürk • 3.050.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1503220
İnönü Üniversitesi Yaşam Merkezi Çevre Düzenleme Yapım İşi
Keban İnşaat Taahhüt Gıda Turizm Madencilik İthalat İhracat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi • 3.969.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1345234
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Mersin merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Mustafa Duroğlu gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol