Yurt ve Kamp Merkezlerimizin Yangına Dayanıklı Oda Kapısı Değişimi
İKN 2026/1116464 numaralı kamu ihalesini Yavuz Yıldız İnşaat Elektrik Doğalgaz Nakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 36.500.000 ₺, 4 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Yavuz Yıldız İnşaat Elektrik Doğalgaz Nakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 36.500.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 41.580.224 ₺
- Teklif Sayısı
- 4 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- KAPISI DEĞİŞİMİ İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAĞLI BİRİMLER BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN YURT VE KAMP MERKEZLERİMİZİN YANGINA DAYANIKLI ODA KAPISI DEĞİŞİMİ ERZİNCAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Van
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Van filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %81 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 8 ihalenin tipik sözleşme aralığının %81 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Yavuz Yıldız İnşaat Elektrik Doğalgaz Nakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, KAPISI DEĞİŞİMİ İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAĞLI BİRİMLER BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN YURT VE KAMP MERKEZLERİMİZİN YANGINA DAYANIKLI ODA KAPISI DEĞİŞİMİ ERZİNCAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Ziyaretçi Merkezi Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik Projesi Hizmet Alım İşi
Şirketi • 3.245.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2023/1310483
Muhtelif Trafo Merkezlerinde Akü Odalarının Yenilenmesi İşi
Çetin İpekyüz • 10.974.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208453
Veren Ambulansların ve Jeneratörlerin 2017 Yılı İhtiyacı İçin 151000 Litre Motorin Alımı
Aybastı Petrol Ürünl Turz Taş İnş Oto Enerji Tic Ltd Şti • 63.580 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/511356
500 kVa Jeneratör Alım İşi
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.705.045 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1105102
Jeneratör Alımı
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.420.830 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1224899
Kamera Sistemi Kurulumu Mal Alımı
Node Elektronik Teknoloji ve Ticaret Limited Şirketi • 2.708.300 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1420361
Van İlinde Son İhale Sonuçları
Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Enzel İnşaat Taahhüt Taşımacılık Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri İthalat-İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 30.998.471 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1566704
Birimlerinden 22 Özel Eğitim Öğrencisinin 12 Rehber Personel Eşliğinde 2 Özel Eğitim Kurumuna 12 Hat (Araç) ile Taşıma Hizmet Alım İşi
Bayram Temizer Taşımacılık Yemek Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 7.696.086 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1237889
55 Taşıma Merkezi Okula 102 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İhale İşi
Suat Ateş • 12.311.025 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1222634
Öğrencilerinin 27 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Suat Ateş • 5.846.300 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1214742
Bitlis Adilcevaz 2026-2027 Temel Eğitim Taşıma İşi
Ölmez Seyahat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 6.345.860 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1178137
Bitlis Adilcevaz 2026-2027 Özel Eğitim Taşıma İşi
Ölmez Seyahat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 5.571.221 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1178139
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Van merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Tedarikçi misiniz? Yavuz Yıldız İnşaat Elektrik Doğalgaz Nakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol