Şebeke Hatlarında Kullanılmak Üzere Muhtelif İçme Suyu Boruları ve Ek Parçaları ile Çeşitli Malzemelerin
İKN 2026/1104246 numaralı kamu ihalesini Cantek Altyapı ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 4.980.000 ₺, 6 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Cantek Altyapı ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 4.980.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 39.633.134 ₺
- Teklif Sayısı
- 6 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- MALZEMELER SATIN ALINACAKTIR İÇME SUYU BORULARI VE EK PARÇALARI İLE ÇEŞİTLİ MALZEMELER SATIN ALINACAKTIR BOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %317 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 21 ihalenin tipik sözleşme aralığının %317 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Cantek Altyapı ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, MALZEMELER SATIN ALINACAKTIR İÇME SUYU BORULARI VE EK PARÇALARI İLE ÇEŞİTLİ MALZEMELER SATIN ALINACAKTIR BOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yazıcı Parçaları Mal Alımı
Gama Büro Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.178.904 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1272588
3 Kalem E5000 Lokomotif Dişli Kutusu Parçaları
Şirketi • 49.261 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1234182
EH Yükleyici Yedekleri
Alba Grup Makina İmalat Limited Şirketi • 377.900 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1100353
Çöp Konteyneri Yedek Parçaları
ERL Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 958.150 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1422348
Makine Ekipman ve Yedek Parça
Suthem Makine Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Tekirdağ Şubesi • 9.320.672 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1221212
Algılama Sisteminin PLC Yedek Malzemeleri
NET Mühendislik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 277.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1043558
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Bartın İli Merkez Tabanözü Köyü Emralı Mahallesi Arıt Çayı
Melkar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi • 552.660.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1518801
Tamiri ve Revizyonu
Mikrotek Tıbbi Cihazlar ve Havalandırma Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 5.090.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1313490
Tekirdağ İli Ergene İlçesi Muhtelif Mahallerde Yağmursuyu Hattı
Yıldız Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, Kurtsan Mimari Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı • 57.860.010 ₺ • 29 teklif • İKN 2026/1158306
Yenıleme Nakıl, Serme ve Sıkıştırma Yapım İşı
RİF Asfalt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.692.500 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/853038
Ücretsiz Ders Kitapları Tasnif ve Dağıtımı İşi
Kitapçım Yayıncılık İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 1.034.021 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1482454
Alımı
Bir Ambulans Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.360.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1212870
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
Tedarikçi misiniz? Cantek Altyapı ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol