Kırmızı ve Beyaz Et
İKN 2026/1101715 numaralı kamu ihalesini Ali Haydar Kılıç kazandı — sözleşme bedeli 1.490.000 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ali Haydar Kılıç
- Sözleşme Bedeli
- 1.490.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.226.250 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR MALAZGİRT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MALAZGİRT SÜPHAN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Muş
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Beyaz Eşya
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beyaz Eşya / Muş filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ali Haydar Kılıç firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR MALAZGİRT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MALAZGİRT SÜPHAN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Beyaz Eşya sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beyaz Eşya Sektöründe Son İhale Sonuçları
TOKİ Anadolu Lisesi Pansiyon Beyaz Et Alımı
Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.409.500 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1326973
Hassas Kontrollü Klimalar ile Klima ve İklimlendirme Sistemlerinin 2027 Yılı Periyodik Bakım Onarım Hizmeti Alımı
Gerçek Alternatif Dayanıklı Tüketim Malları İklimlendirme ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.499.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1282161
3 Kalem Hayvansal Ürünler (Kırmızı ve Beyaz Et) Mal Alım İşi
Deniz Kurumsal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.230.370 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1345884
Euro 6 Motorlu, Klimalı, Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, Turuncu (Ral 2011) Renk Şasi Çekici
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 5.133.300 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544614
Klima Kurulum İşi
Şirketi • 2.857.712 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1597459
2026 Yılı 13 Kalem Klima Santralleri Filtre Alımı
ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.599.990 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1458350
Muş İlinde Son İhale Sonuçları
Şebeke Hattı Yapımı, 1 Adet Doğal Arıtma Yapımı ve 3 Adet Fosseptik Yapım İşleri
Ay-Metsan İnşaat Gıda Temizlik Tekstil Petrol Ürünleri Limited Şirketi • 5.349.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1375506
Mahallesi Sado Mezrası Mahalleiçi Yollarının Kilitli Parke Taşı Yapım İşi
Beşer Tanrikulu • 31.543.691 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1210224
Mezraları ile Yedisalkını Mahallesi Dikenli Mezrası Mahalleiçi Yollarının Kiıitli Parke Taşı Yapım İşi
Beşer Tanrikulu • 34.986.893 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1210338
Hizmeti
Alioğlu Medikal İnşaat Gıda Temizlik Elektronik Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 8.778.500 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1262456
ve Kurumların Ücretsiz Ders Kitaplarının Dağıtım Hizmet Alım İşi
Avrasya VİP Turizm Taşımacılık İnşaat Nakliye Temizlik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi • 1.650.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1444606
Şarküteri Ürünleri ve Tüp Gaz Alımı
Ali Haydar Kılıç • 605.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1121448
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeyaz Eşya işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Muş merkezli firmalarda.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Ali Haydar Kılıç gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol