8 Kalem Gıda Malzemesi Alımı
İKN 2026/1075751 numaralı kamu ihalesini İnan Bulut kazandı — sözleşme bedeli 648.376 ₺, 3 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- İnan Bulut
- Sözleşme Bedeli
- 648.376 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 796.216 ₺
- Teklif Sayısı
- 3 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR TUNCELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Tunceli
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Tunceli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
İnan Bulut firmasının geçmiş ihale kazanımları, GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR TUNCELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
2 Ay Süreli Yemek Temini ve Servisi Hizmeti Alımı
Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.500.201 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1494238-2
(01092026-21092026 Tarihleri Arası) Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmeti Alım İşi
Erdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Türksayar İş Ortaklığı • 8.087.673 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1557760
Günde Bir Öğün (Malzeme, İşçilik ve Adrese Dağıtım Dahil) Hazır Yemek Hizmeti Alım İşi
Asil Group Temizlik Gıda Yemek Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.016.230 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1530121
Şarküteri ve Diğer Gıda Mal Alımı
İsmail Çetin • 2.433.750 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1496763
34 Kalem Meyve-Sebze ve Beyaz Et Mal Alım İşi
Adil Üstünyer • 1.800.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1412584
Gıda Maddesi (39 Kısım) Tedariki
Bülent Çeçen • 313.600 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1174217
Tunceli İlinde Son İhale Sonuçları
55 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 10 Hat (10 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Ali Düzgün Taşkaya • 489.600 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1545187
Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okulları Bakım Onarımı
Umut Çınar İnşaat Nakliye Madencilik Tarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 859.100 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1226403
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
Cafer Anıl • 838.639 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1355465
Halı Saha Genel Bakım ve Onarımı
YOS-YOL İnşaat Gıda Temizlik Ağaç Parke Kireç Su Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi • 5.662.620 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1068841
121 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 21 Hat (21 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Yunus Aydın • 567.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1294277
Günü 8 Güzergahta 8 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara Öğrenci Taşıma İşi
Sınırlı Sorumlu 19 Nolu Can Hozatlılar Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi • 692.325 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1324984
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Tunceli merkezli firmalarda.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? İnan Bulut gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol