SonuçlandıHizmet Alımı

(BT) Görüntüleme (Raporlama Dahil ve Raporlama Hariç) Hizmeti Alımı

Sonuç Haberi

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR ORDU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ tarafından açılan "(BT) Görüntüleme (Raporlama Dahil ve Raporlama Hariç) Hizmeti Alımı" ihalesinin sonucu ilan edildi. 03.09.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Baytuna Sağlık Eğitim Altın İnşaat Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret L… 398.426.346 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 371.340.964 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %107,2 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 3 teklif verildi; süreç sınırlı rekabetle sonuçlandı.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Baytuna Sağlık Eğitim Altın İnşaat Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme Bedeli
398.426.346 ₺
Yaklaşık Maliyet
371.340.964 ₺
Teklif Sayısı
3 teklif
İhaleyi Açan İdare
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR ORDU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Konya
İhale Türü
Hizmet
Sonuç İlan Bülteni
3 Eylül 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Konya filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Konya

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Baytuna Sağlık Eğitim Altın İnşaat Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, TIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR ORDU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım