Klima Sistemleri Bakım ve Onarım
İKN 2026/1048776 numaralı kamu ihalesini Exertus Bina Bağımsız Test ve Mühendislik Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 539.200 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Exertus Bina Bağımsız Test ve Mühendislik Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 539.200 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.178.267 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Beyaz Eşya
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Beyaz Eşya / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %13 altında
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 6 ihalenin tipik sözleşme aralığının %13 altında. Kazanmak agresif fiyatlama gerektirebilir — marj riskine dikkat.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Exertus Bina Bağımsız Test ve Mühendislik Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Beyaz Eşya sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Beyaz Eşya Sektöründe Son İhale Sonuçları
Bölge Müdürlüğü İhtiyacı 1 Adet 2026 Model Mercedes-Benz Actros L 1853 LS 4x2 Beyaz Renk Çekici Tır
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 6.883.750 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1446520
Mesafeli, Euro 6 Motorlu, Klimalı Kamyon
Mercedes-Benz Türk Anonim Şirketi • 9.258.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1563137
1 Kalem 9000 BTU Klima
Necati Gülle • 1.124.415 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1451858
21 Kalem CNG Buji Klima Kısmı Yedek Parça
Özdemir Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi • 10.789.485 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/981220
Kırmızı ve Beyaz Et Alımı
Hamza Aydoğdu Aydoğdu Ticaret • 5.503.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1259108
KDÇ 1 Yıllık Değişim İçin Klima Santrali Filtreleri Alımı
ATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.949.700 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1273202
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Puan Sonuç Karşılığı Dış Laboratuvar Hizmeti Alımı
Ahenk Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ve İlaç Tıbbi Malzeme Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi • 28.277.283 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/942849
12 Aylık Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı
Gelişim Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 9.156.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1317604
Cephe Güçlendirme, Bakım ve Onarım İşi
Zafran Mühendislik Yapı İnşaat Peyzaj Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.375.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1301150
Heyelan Alanları Rehabilitasyonu İnşaatı (1)
Özka İnşaat Anonim Şirketi • 598.492.252 ₺ • 13 teklif • İKN 2026/507959
50 Adet Elektrikli Solo Tip Otobüs Alımı (12 Metre)
Ulaşım İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi • 1.625.600.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/970432
SAP S/4 Hana Sistemleri Destek Hizmeti Alımı
MDS AP Tech Yazılım Ürünleri ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 28.520.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/797118
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeBeyaz Eşya işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
Tedarikçi misiniz? Exertus Bina Bağımsız Test ve Mühendislik Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol