Banaz Baltalı Köyü Kanalizasyon İnşaatı Yapım İşi
İKN 2026/1004211 numaralı kamu ihalesini Kozan Kardeşler İnşaat Hafriyat,Yakıt ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi. kazandı — sözleşme bedeli 4.738.455 ₺, 8 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Kozan Kardeşler İnşaat Hafriyat,Yakıt ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi.
- Sözleşme Bedeli
- 4.738.455 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 7.045.042 ₺
- Teklif Sayısı
- 8 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YAPTIRILACAKTIR KANALİZASYON-İÇME SUYU-YAĞMURSUYU İŞİ YAPTIRILACAKTIR UŞAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- İzmir
- İhale Türü
- Yapım
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — İnşaat ve Yapı Malzemeleri / İzmir filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Kozan Kardeşler İnşaat Hafriyat,Yakıt ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi. firmasının geçmiş ihale kazanımları, YAPTIRILACAKTIR KANALİZASYON-İÇME SUYU-YAĞMURSUYU İŞİ YAPTIRILACAKTIR UŞAK İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, İnşaat ve Yapı Malzemeleri sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektöründe Son İhale Sonuçları
Konstrüksiyon) Kurulum, Altyapı ve Üstyapı İnşaatı Yapım İşi
Zalif Kahya • 16.199.058 ₺ • 21 teklif • İKN 2026/1150508
İnşaatı
Can Global Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi • 98.888.000 ₺ • 35 teklif • İKN 2026/1100581
Cizre Geneli BSK Asfalt, Parke Serimi ve Parke İşçiliği Yapım İşi
Babat Yapı İnşaat Limited Şirketi • 61.562.430 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1249695
Asfalt Kazıyıcı (Trimer) İş Makinesi Kiralanması
Hadid Maden Taahhüt Nakliye İnşaat Yapı Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.700.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1426073
Bitki ve Peyzaj Malzemesi Alımı
Şeyma Bulduk • 4.898.500 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1296103
ve Yapı Malzemesi Mal
MEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 1.997.998 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1261348
İzmir İlinde Son İhale Sonuçları
2 Aylık Spesifik Hormon Hizmet Alımı
Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.568.294 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1431824
Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlköğretim Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 39 Araç ile 181 İş Günü Taşınması
Mehmet Altok • 415.395 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1262278
10. İzmir Uluslararası Edebiyat Festivali Organizasyon Hizmeti
ÖN-AK Sosyal Hizmetler İnşaat Tarım Tekstil Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.589.500 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1322936
01 Eylül 2026 – 31 Aralık 2026 Tarihleri Arasında 4 Ay Süre ile Teknik Destek Hizmet Alımı İşi
Aslanege Personel Hizmetleri Yapı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 2.388.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1540622
İncir Kurutma Kereveti Alım İşi
Nurcan Plastik Sanayi Ticaret ve Turizm Anonim Şirketi • 1.640.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1544561
Soğuk Su Sayacı
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 23.900.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1232870
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi Eşleştirmeİnşaat ve Yapı Malzemeleri işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İzmir merkezli firmalarda.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
MERZEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Amasya
Amasya Merzifon OSB'de elektronik kart tasarımı ve üretim. Saatte 30.000 malzeme kapasitesi, anti-statik tesis ve AR-GE desteği ile B2B çözümler.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
Tedarikçi misiniz? Kozan Kardeşler İnşaat Hafriyat,Yakıt ve Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi. gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol