SCÜ Yangın Algılama ve Alarm Sitmemleri Yapım İşi
İKN 2026/1000675 numaralı kamu ihalesini Aydın Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 15.250.966 ₺, 22 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Aydın Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 15.250.966 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 21.390.645 ₺
- Teklif Sayısı
- 22 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YAPTIRILACAKTIR YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİTMEMLERİ YAPTIRILACAKTIR SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Trabzon
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Trabzon filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %40 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 5 ihalenin tipik sözleşme aralığının %40 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Aydın Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, YAPTIRILACAKTIR YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİTMEMLERİ YAPTIRILACAKTIR SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Ziyaretçi Merkezi Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik Projesi Hizmet Alım İşi
Şirketi • 3.245.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2023/1310483
Muhtelif Trafo Merkezlerinde Akü Odalarının Yenilenmesi İşi
Çetin İpekyüz • 10.974.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208453
Veren Ambulansların ve Jeneratörlerin 2017 Yılı İhtiyacı İçin 151000 Litre Motorin Alımı
Aybastı Petrol Ürünl Turz Taş İnş Oto Enerji Tic Ltd Şti • 63.580 ₺ • 2 teklif • İKN 2016/511356
500 kVa Jeneratör Alım İşi
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.705.045 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1105102
Jeneratör Alımı
Aypower Jeneratör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 6.420.830 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1224899
Kamera Sistemi Kurulumu Mal Alımı
Node Elektronik Teknoloji ve Ticaret Limited Şirketi • 2.708.300 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1420361
Trabzon İlinde Son İhale Sonuçları
İnşaatı Yapım İşi
Rıdvan Yılmaz 5K İnşaat • 2.364.803 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1395093
İnşaatı Yapım İşi
Rıdvan Yılmaz 5K İnşaat • 18.413.490 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1343243
Yağ Alımı İşi
Seymen Petrol İnşaat Turizm Nakliyat ve Madencilik Ticaret Limited Şirketi • 10.004.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1327780
Switch Alımı
Telsan İletişim Elektrik Bilişim Yazılım Personel Servis ve Telekomünikasyon Hizmetleri İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi • 17.500.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1272126
Torul 15 Temmuz Şehitler İlkokulu Onarım İşi
Faruk Birinci • 627.575 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1217978
Kemah Belediyesi Cam Seyir Terası Çevre Düzenlemsi Yapım İşi
SİEM Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi • 2.490.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1414475
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Trabzon merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Aydın Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol