SonuçlandıYapım Alımı

Edirne Merkez İlçe 1 Kısım AT ve TİGH

Sonuç Haberi

YAPTIRILACAKTIR ARAZİ TOPLULAŞTIRMA VE TARLA İÇİ GELİŞTİRME İŞLERİ YAPTIRILAC… tarafından açılan "Edirne Merkez İlçe 1 Kısım AT ve TİGH" ihalesinin sonucu ilan edildi. 20.07.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi URS İnşaat ve Mühendislik Müşavirlik Anonim Şirketi 421.586.150 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 684.391.758 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %61,6 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 30 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
URS İnşaat ve Mühendislik Müşavirlik Anonim Şirketi
Sözleşme Bedeli
421.586.150 ₺
Yaklaşık Maliyet
684.391.758 ₺
Teklif Sayısı
30 teklif
İhaleyi Açan İdare
YAPTIRILACAKTIR ARAZİ TOPLULAŞTIRMA VE TARLA İÇİ GELİŞTİRME İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Ankara
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
20 Temmuz 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Ankara filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Ankara

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

URS İnşaat ve Mühendislik Müşavirlik Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, YAPTIRILACAKTIR ARAZİ TOPLULAŞTIRMA VE TARLA İÇİ GELİŞTİRME İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım