2 Taşıma Merkezi Okula 3 Hat 3 (Araç) ile 186 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2025/1297852 numaralı kamu ihalesini Sınırlı Sorumlu Çağırgan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi kazandı — sözleşme bedeli 261.330 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sınırlı Sorumlu Çağırgan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
- Sözleşme Bedeli
- 261.330 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 748.583 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- DENİZLİ İLİ TAVAS İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI MAHALLE KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 47 İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 3 HAT 3 ( ARAÇ) İLE 186 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ TAVAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Denizli
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Denizli filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sınırlı Sorumlu Çağırgan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi firmasının geçmiş ihale kazanımları, DENİZLİ İLİ TAVAS İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI MAHALLE KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 47 İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 3 HAT 3 ( ARAÇ) İLE 186 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ TAVAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
48 İlköğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Ramazan Özer • 479.650 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1545521
Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Osman Can • 3.167.319 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1463968
181 İş Günü 45 Araç ile Taşıma İşi
Arif Özer • 2.224.490 ₺ • 10 teklif • İKN 2026/1076378
Taşıma Merkezi Okula 43 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 405.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1097736
Otomobil ve Kamyonet Kiralanması Hizmet Alımı
Bölük Eminiler Pamuk Tekstil İnşaat Akaryakıt Taşımacılık Otomotiv Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 46.246.960 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1121149
506 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 37 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ömer Halaç • 533.700 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1126174
Denizli İlinde Son İhale Sonuçları
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Taşıma Yoluyla Eğitime Erişimi İşi
Sönmez Derya Erbay • 275.650 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1310729
Baskı Hizmeti Alımı
Tahsin Ekici • 1.756.250 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1375026
Veri Depolama Ünitesi Alım İhalesi
Elsa Bilişim Anonim Şirketi • 2.077.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1339642
29 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 784.050 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1377520
ve Ortaokul Öğrencilerinin 9 Taşıma Merkezi Okula 21 Hat 22 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Ferdi Berber • 279.826 ₺ • 14 teklif • İKN 2026/1319603
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Ali İhsan Öbelik • 766.535 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Denizli merkezli firmalarda.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
4U AUTOMOTIVE INTERNATIONAL YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Ankara Sincan OSB'den Ford, Fiat, Renault, Toyota uyumlu OEM kalite yedek parça — 48 saat teslimat, 15+ ülkeye ihracat, toplu alımda özel fiyat.
Tedarikçi misiniz? Sınırlı Sorumlu Çağırgan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol