İhtiyacı Olan Öğrencilerin Taşıma Merkezi Okullara 4 Hat 4 Araç ile 184 İş Günü Rehber Personel Eşliğinde Taşınması İşi
İKN 2025/1275607 numaralı kamu ihalesini Öztaşeli Taşımacılık Özel Eğitim Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 276.000 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Öztaşeli Taşımacılık Özel Eğitim Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 276.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.495.723 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ÖĞRENCİLERİN TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA 4 HAT 4 ARAÇ İLE 184 İŞ GÜNÜ REHBER PERSONEL EŞLİĞİNDE TAŞINMASI İŞİ KARAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SARIVELİLER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Karaman
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Karaman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Öztaşeli Taşımacılık Özel Eğitim Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ÖĞRENCİLERİN TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA 4 HAT 4 ARAÇ İLE 184 İŞ GÜNÜ REHBER PERSONEL EŞLİĞİNDE TAŞINMASI İŞİ KARAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SARIVELİLER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yüreğil - Tabaklar-Emirin-Gömü-3-Güveçci-Türkmenköy 6 Araç 5 Okula Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 585.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1363148
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 101 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 490.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1475132
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 71 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 363.600 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1471030
4 Yerleşim Yeri İçin Oluşturulan 1 Hat Üzerinden 1 Araç ile 3 Taşıma Merkezi Okula Öğrenci Taşıma İşi
Mehmet Özdemir • 884.062 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1399422
55 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 10 Hat (10 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Ali Düzgün Taşkaya • 489.600 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1545187
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Emin Zıraplı • 1.455.602 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
Karaman İlinde Son İhale Sonuçları
34 Kalem Meyve ve Sebze, 12 Kalem Beyaz Et ve Kırmızı Et, 11 Kalem Süt ve Süt Ürünleri
Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.124.605 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1310845
Muhtelif Parkların Tadilatı
Alse İnşaat Temizlik Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.556.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1380928
Köyü Toprak Muhafaza Projesi Sahalarında Yapılacak Olan Tesis Çalışmaları
Nebioğulları Orman İşleri İnşaat Taahhüt ve Nakliye Ticaret Limited Şirketi • 3.946.774 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1247113
Dağı Erozyon Kontrol Projesi Arazi Hazırlığı İşi
Nebioğulları Orman İşleri İnşaat Taahhüt ve Nakliye Ticaret Limited Şirketi • 8.527.619 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1270380
6 Kalemden Oluşan Muhtelif Temizlik Malzemesi Alımı
Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 825.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1378507
4 m³/Saat Kapasiteli Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi Alımı
Mehmet Yavuz • 1.148.850 ₺ • 24 teklif • İKN 2026/1177788
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Karaman merkezli firmalarda.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
Otomotiv Yan Sanayi • Bursa
Bursa Nilüfer'de 1.400 hektarlık alanda 300+ firma ve 30.000+ çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen organize sanayi bölgesi. Yatırımcılara parsel tahsisi, altyapı desteği ve OSB teşvikleri sunulmaktadır.
Tedarikçi misiniz? Öztaşeli Taşımacılık Özel Eğitim Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol