45 Kalem Kuru Gıda Alımı İşi
İKN 2025/1051392 numaralı kamu ihalesini Sedat Yaraş - Yaraş Gıda ve Taahhüt kazandı — sözleşme bedeli 2.084.875 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sedat Yaraş - Yaraş Gıda ve Taahhüt
- Sözleşme Bedeli
- 2.084.875 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 2.593.738 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Sivas
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Gıda ve İçecek
- Sonuç İlan Bülteni
- 2 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Gıda ve İçecek / Sivas filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %23 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 22 ihalenin tipik sözleşme aralığının %23 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sedat Yaraş - Yaraş Gıda ve Taahhüt firmasının geçmiş ihale kazanımları, SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Gıda ve İçecek sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Gıda ve İçecek Sektöründe Son İhale Sonuçları
4984 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Çaybaşı • 423.640 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1644750
Şeker ve Malzeme Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
Şirketi • 3.400.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1311103
ve Devrekani Kantarlarında Şeker Pancarı Alımı ve Gönderme İşleri)
Kastamonu Tuğra İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 23.700.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1315009
Malzemeli Mamul Yemek Alımı İşi
Him-Er Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 4.255.795 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1500029
Tarihleri Arası 2 Aylık Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı İşi
HİM-ER Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. • 3.898.895 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1535690
Yemek (Pide ve Ayran)
Zübeyde Omurca • 4.450.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1286744
Sivas İlinde Son İhale Sonuçları
Taşıma İşi
Nevzat Aldıkaçtı • 594.108 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1309074
1 Adet 4x4 Pickup Araç
Ramazan Ocakcı • 1.496.667 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1400715
006 GM Nolu Er Koğuşları Genel Onarımı
Mustafa Demirkaynak • 1.610.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1227310
SCÜ Büyük Onarım 2 İşi
Çağrı Yüzük • 5.800.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1339396
Yer Alan Yeşil Alan İçin Peyzaj Çalışması Yapılması İşi
Sadettin Mert Mert İnşaat Taahhüt Ticaret • 3.290.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1400591
39 Temel Eğitim Öğrencisinin 5 Hat (5 Araç) 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
Traveluxe Turizm Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 1.980.140 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1355269
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeGıda ve İçecek işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Sivas merkezli firmalarda.
TAGLİG TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Karton Kutu • Amasya
Amasya ilinde Karton Kutu sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fleksografik Kutu Baskısı. NACE 17.21.12.
Yağmur Traktör San. ve Tic. A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Düzce
1968'den beri Düzce ilinde Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.30.
Kayhan Ertuğrul Makina A.Ş.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları • Burdur
1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Kayhan Ertuğrul Makina, 25.000 m² kapalı modern tesisinde balya ve mısır silaj makineleri üretmektedir.
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SİLOPORT TAH. DEPO. SİST. SAN. VE TİC. A. Ş. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SERİNYIL PET. NAK. TUR. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri • Aksaray
SUCUOĞLU HURDA NAK. MAK. VE TEÇ. PET. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. — Aksaray Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Sedat Yaraş - Yaraş Gıda ve Taahhüt gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol