Sürücüsüz 24 Adet Araç ve 1 Adet İş Makinası Kiralama Hizmet Alım İşi
İKN 2024/627694 numaralı kamu ihalesini Peker İletişim İnşaat Elektrik Nakliye Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kazandı — sözleşme bedeli 35.976.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Peker İletişim İnşaat Elektrik Nakliye Sanayi Ticaret Ltd.Şti.
- Sözleşme Bedeli
- 35.976.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 43.050.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- İŞİ BELEDİYEMİZ HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE 24 AY SÜRE İLE SÜRÜCÜSÜZ 24 ADET ARAÇ VE 1 ADET İŞ MAKİNASI KİRALAMA HİZMET ALIM İŞİ BİTLİS BELEDİYE BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Bitlis
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 20 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (20 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Bitlis filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %78 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 7 ihalenin tipik sözleşme aralığının %78 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Peker İletişim İnşaat Elektrik Nakliye Sanayi Ticaret Ltd.Şti. firmasının geçmiş ihale kazanımları, İŞİ BELEDİYEMİZ HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE 24 AY SÜRE İLE SÜRÜCÜSÜZ 24 ADET ARAÇ VE 1 ADET İŞ MAKİNASI KİRALAMA HİZMET ALIM İŞİ BİTLİS BELEDİYE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Yüreğil - Tabaklar-Emirin-Gömü-3-Güveçci-Türkmenköy 6 Araç 5 Okula Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 585.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1363148
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 101 Öğrencinin 7 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 490.500 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1475132
Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 71 Öğrencinin 12 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşıma İşi
Ramazan Karakurt • 363.600 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1471030
4 Yerleşim Yeri İçin Oluşturulan 1 Hat Üzerinden 1 Araç ile 3 Taşıma Merkezi Okula Öğrenci Taşıma İşi
Mehmet Özdemir • 884.062 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1399422
55 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 10 Hat (10 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Ali Düzgün Taşkaya • 489.600 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1545187
Birimlerinden 54 İlkokul Öğrencisinin 3 Kısım 6 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
Emin Zıraplı • 1.455.602 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1447392
Bitlis İlinde Son İhale Sonuçları
Bitlis Merkez Halk Sağlığı Laboratuvarı Düzenleme İşi
Mikail Çam • 693.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1335182
Şarküteri ve Diğer Gıda Mal Alımı
İsmail Çetin • 2.433.750 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1496763
Eğitim Okulların Genel Onarım ve Yapım İhalesi İşi
Yeşilgül İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.266.226 ₺ • 11 teklif • İKN 2025/943007
Bitlis Hükümet Konağı ve Adliyesi Korkulukları Onarım Yapım İşi
Tuncel Sıhhi Tesisat İnşaat Makina Elektrik Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.190.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1547935
Bitlis İli Adilcevaz İlçesi Merkez İnönü İlkokulu Binası Yıkım İşi
Özdmr Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 6.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1574726
Tesislerde İstinat Duvarı Yapım İşi
Kanarlar İnşaat Mühendislik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.893.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1352144
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Bitlis merkezli firmalarda.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
NOSAB - Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
Otomotiv Yan Sanayi • Bursa
Bursa Nilüfer'de 1.400 hektarlık alanda 300+ firma ve 30.000+ çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen organize sanayi bölgesi. Yatırımcılara parsel tahsisi, altyapı desteği ve OSB teşvikleri sunulmaktadır.
Tedarikçi misiniz? Peker İletişim İnşaat Elektrik Nakliye Sanayi Ticaret Ltd.Şti. gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol