Alınan Yerleşim Yerlerinden 02/09/2019 Tarihinde Yapılan İhalede İstekli Bulunamayan Yerleşim Yerleri İkinci İhalesi
İKN 2019/424800 numaralı kamu ihalesini Sınırlı Sorumlu Azdavay Ulaş Minübüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi. kazandı — sözleşme bedeli 48.960 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Sınırlı Sorumlu Azdavay Ulaş Minübüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi.
- Sözleşme Bedeli
- 48.960 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 98.121 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINA ALINAN YERLEŞİM YERLERİNDEN 02/09/2019 TARİHİNDE YAPILAN İHALEDE İSTEKLİ BULUNAMAYAN YERLEŞİM YERLERİ İKİNCİ İHALESİ KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZDAVAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kastamonu
- İhale Türü
- Hizmet
- Sonuç İlan Bülteni
- 17 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (17 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm / Kastamonu filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Sınırlı Sorumlu Azdavay Ulaş Minübüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi. firmasının geçmiş ihale kazanımları, 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINA ALINAN YERLEŞİM YERLERİNDEN 02/09/2019 TARİHİNDE YAPILAN İHALEDE İSTEKLİ BULUNAMAYAN YERLEŞİM YERLERİ İKİNCİ İHALESİ KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AZDAVAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Kastamonu İlinde Son İhale Sonuçları
Ortaokul Öğrencilerinin Taşınması İşi
Vedat Arslan • 382.453 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1303221
4 Tekerlekli Motorlu Bisiklet Alımı
Motobike 37 Motorlu Araçlar Limited Şirketi • 1.060.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1476495
Kastamonu Üniversitesi Ay Yıldız Spor Salonu Ofis Dönüşüm
Doğukan Taha Doğan • 7.083.591 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1213610
Tamiratlarının Yapılması
Ramazan Er • 45.692.500 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1004145
Ortaöğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Sınırlı Sorumlu Araç İlçesi ve Çevre Köyleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi • 783.434 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208597
Gençlik Kampı Çadır İç Mekan Düzenlemesi Malzeme Alımı
Fatih Kesim • 1.672.700 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1537999
İhale sonuçlarında gezinin
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol