Eğitim Merkezi Müdürlüğü İhtiyacı 1 Adet 2025 Model Case Ih Farmall 120C 4WD KK 169R38 (C12PE) PS STG5 Traktör
İKN 2026/993035 numaralı kamu ihalesini Türk Traktör ve Ziraat Makineleri Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.969.500 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Türk Traktör ve Ziraat Makineleri Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.969.500 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 4.340.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- AYDIN SÖKE ZİRAİ ÜRETİM İŞLETMESİ TARIMSAL YAYIM VE HİZMETİÇİ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ İHTİYACI 1 ADET 2025 MODEL CASE IH FARMALL 120C 4WD KK 169R38 (C12PE) PS STG5 TRAKTÖR DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Türk Traktör ve Ziraat Makineleri Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, AYDIN SÖKE ZİRAİ ÜRETİM İŞLETMESİ TARIMSAL YAYIM VE HİZMETİÇİ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ İHTİYACI 1 ADET 2025 MODEL CASE IH FARMALL 120C 4WD KK 169R38 (C12PE) PS STG5 TRAKTÖR DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ I NOLU SATIN ALMA DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Tarım ve Hayvancılık Ekipmanları Sektöründe Son İhale Sonuçları
Dijital Tarım Destek ve Pazar Yeri Uygulaması Hizmeti
Ulaşımpark Ulaştırma Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi • 14.500.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1287190
Rulo Çim ve Hayvansal Gübre Alımı İşi
Nurem Peyzaj Mimarlık Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi • 3.325.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1387057
Çim Biçme Traktörü ve Yedek Parça Alımı
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi • 1.891.735 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1341962
Şırnak İli Cevizdüzü Köyü Sulama Kanalı Yapım İşi
Ümityol İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi • 7.950.850 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1299328
Portatif Küçükbaş Hayvan Barınağı Montaj Dahil Alımı
Güleçyüz Çadır Gıda İnşaat Nakliyat Temizlik İletişim Hayvancılık Tarım Otomotiv Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 3.990.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1277282
100 Adet Traktör Arkası Römork Tipi Su Tankeri
Lojistik Yatırım Anonim Şirketi • 16.350.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1430542
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeTarım ve Hayvancılık Ekipmanları işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
AŞAN ÇELİK YAPI MAK. İNŞ. TURZ. SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Makine ve Ekipman İmalatı • Ankara
Aşan Çelik Yapı Ankara Malıköy OSB’de çelik konstrüksiyon, makine imalatı ve endüstriyel inşaat projelerinde uzman çözümler sunar. Detaylı bilgi için tıklayın.
ÖZFEN MAKİNE SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
Makine ve Ekipman İmalatı • Samsun
Samsun ilinde Makine ve Ekipman İmalatı sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. NACE 28.99.
DOMAK POMPA VE MAKİNA SAN.TİC. A.Ş.
Makine ve Ekipman İmalatı • Samsun
DOMAK Pompa, Samsun'da 1962'den beri 500+ çeşit endüstriyel pompa üreten, aynı gün teslimat ve tam kapsamlı teknik servis sunan köklü bir üreticidir.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
Tedarikçi misiniz? Türk Traktör ve Ziraat Makineleri Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol