Muhtelif Yerlerde Elektrik Bakım Onarım Yapılması İşi
İKN 2026/992797 numaralı kamu ihalesini Ömer Sertdemir kazandı — sözleşme bedeli 7.223.000 ₺, 12 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Ömer Sertdemir
- Sözleşme Bedeli
- 7.223.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 9.894.697 ₺
- Teklif Sayısı
- 12 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ELEKTRİK İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
- Şehir
- Elazığ
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 21 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (21 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Elazığ filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Ömer Sertdemir firmasının geçmiş ihale kazanımları, ELEKTRİK İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Döşeme İmalatlarının Yapım İşi ve Rektörlük Binası Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon Sistemleri Yenilenmesi İşi
Gürsoy İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 610.000.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/953961
Su Sayaçları Alımı İşi
Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 58.800.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1208858
Güvenlik Kamera Sistemleri Malzeme Alımı
Mehmet Aslan • 765.210 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1278226
Pano Satın Alınması) 2Kısım
Alan Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 8.713.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1152634
Kandıra Bölgesi Otopark Otomasyon ve Plaka Tanıma Sistemleri
Kuzgun Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.248.700 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1660747
Yenilenmesi ve Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi Ana Pano Şalter Değişimi
DCS Otomasyon Elektrik Enerji Makina İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.598.889 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1048029
Elazığ İlinde Son İhale Sonuçları
Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Güçlendirme ve Onarımları
Orhanoğlu Madencilik İnşaat Lojistik Tarım Gıda Enerji Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 31.889.000 ₺ • 26 teklif • İKN 2026/1221864
Kaldırımların Tadilatlarının Yapılması
Fethi Ahmet Bayram Bayram İnşaat Taahhüt Mühendislik • 16.770.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1396682
140 Metre 1 Adet Sondaj, Toplamda 2 Adet 290 Metre 8" Çapında Kuyu Açılması ve 5 1/2 Çapında Borulanması İşi
Ulaşlar Elektrik Sondajcılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 985.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1484216
Müdürlüğü Taşıma Kapsamındaki 423 İlköğretim Öğrencisinin 5 Hat 35 Araçla 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı
Elcemiloğlu Tavukçuluk Hayvancılık Gıda İnşaat Nakliye Madencilik Temizlik İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.348.450 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1229479
181 İş Günü Öğrenci Taşıma İşi
Yen Hazar Gıda Temizlik Sosyal Hizmetler Otomotiv İnşaat İthalat ve İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.568.028 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1315569
Cephe Mantolama Yapılması
Mustafa Özerdem • 2.975.000 ₺ • 27 teklif • İKN 2026/1216988
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Elazığ merkezli firmalarda.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
Tedarikçi misiniz? Ömer Sertdemir gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol