Binası Yangın Algılama Sistemi, İç Cephe Boya ve Zemin Onarım İşi
İKN 2026/989084 numaralı kamu ihalesini Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 3.134.000 ₺, 10 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 3.134.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.823.261 ₺
- Teklif Sayısı
- 10 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR YANGIN ALGILAMA SİSTEMİ, İÇ CEPHE BOYA VE ZEMİN ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KİLİS İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kilis
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 16 Temmuz 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (16 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Kilis filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR YANGIN ALGILAMA SİSTEMİ, İÇ CEPHE BOYA VE ZEMİN ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KİLİS İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
8 Adet Alçak Gerilim Elektrik Motoru Alımı
Halıcı Endüstri Teknolojileri Anonim Şirketi • 31.511 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1170011
Onarım İşi,Ürünlü İlkokulu Bakım Onarım İşi ve Mehmet Zelzele Fen Lisesi Trafo Odası Yangın Söndürme Sistemi Yapım İşi
Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi • 3.020.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1294117
Müzahir Sille Spor Salonu Yangın Tadilatları ve Bakım Onarım İşi
ATLY Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 114.869.220 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1460308
Yangın Kapılarının Değişimi ve Genel Onarım İşi
Maba Grup İnşaat Makine Elektrik Elektronik Metal Turizm Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 25.317.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1459750
Islak Zemin ve Elektrik Onarımı
MOT Tedarik Endüstriyel Mutfak İnşaat Temizlik Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.478.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1151043
Binası, Makine Metal Atölyesi ve Elektrik Atölye Binası Yapım İşi
Suryol İnşaat Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 275.400.000 ₺ • 26 teklif • İKN 2026/295505
Kilis İlinde Son İhale Sonuçları
Bulunan Tüm Resmi ve Özel Okullara Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım İşi İhalesi
Gök Tur Taşımacılık İnşaat Taahhüt Kuyumculuk İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 959.086 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1346854
Onarım İşi,Ürünlü İlkokulu Bakım Onarım İşi ve Mehmet Zelzele Fen Lisesi Trafo Odası Yangın Söndürme Sistemi Yapım İşi
Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi • 3.020.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1294117
Zeytçioğlu Anaokulu Bakım Onarım İşleri ve Okul Bahçelerinde Bulunan Beton Kaidelerin Kaldırılması İşi
Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi • 3.025.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1296629
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
Metin Erdoğan • 1.882.400 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1194209
İlköğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula Yerleşim Birimlerinden Taşınma Hizmeti
Muhittin Çakmak • 362.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1208198
Sıhhi Tesisat Malzemesi Alımı İşi
Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi • 782.925 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1066295
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kilis merkezli firmalarda.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
ENKAY ALÜMİNYUM LEVHA-MUTFAK EŞYALARI-İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Samsun
Samsun ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
PLASFORM PLASTİK VE METAL ENDÜSTRİ A.Ş.
Plastik Kalıp • Amasya
PLASFORM, Amasya OSB'de 1994'ten beri cooker hood filter, motor block ve inox filter üreten metal endüstri firması. 4,5M parça/yıl, 20+ ülke ihracat.
Tedarikçi misiniz? Göksa İnşaat Tekstil Gıda Sağlık Temizlik Turizm Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol