CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) Alım İşi
İKN 2026/979179 numaralı kamu ihalesini OR-CAN Doğal Gaz Toptan Satış Dağıtım Anonim Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 18.450.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- OR-CAN Doğal Gaz Toptan Satış Dağıtım Anonim Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 18.450.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 21.000.000 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- CNG (SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ) SATIN ALINACAKTIR OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Hatay
- İhale Türü
- Mal
- Sonuç İlan Bülteni
- 22 Temmuz 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (22 Temmuz 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Enerji ve Enerji Ekipmanları / Hatay filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
OR-CAN Doğal Gaz Toptan Satış Dağıtım Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, CNG (SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ) SATIN ALINACAKTIR OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Enerji ve Enerji Ekipmanları sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Enerji ve Enerji Ekipmanları Sektöründe Son İhale Sonuçları
Şebeke Hattı Yapımı, 1 Adet Doğal Arıtma Yapımı ve 3 Adet Fosseptik Yapım İşleri
Ay-Metsan İnşaat Gıda Temizlik Tekstil Petrol Ürünleri Limited Şirketi • 5.349.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1375506
Doğalgaz Dönüşümünün Yapılması ve 1987-FRN-BET-170 Albüm Numaralı Binanın Doğalgaz Dönüşümünün Yapılması
Hüsnü Şahin • 5.213.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1265327
Girişi Doğalgazlı Isıtma Sistemi Yapım İşi
Acartürk Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.470.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1391753
Motor Soğutma Sistemi Aksiyonu
Hazal Grup Motor Yenileme Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.150.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1385004
Elektrik Enerjisi
KEY Perakende Elektrik Enerjisi Anonim Şirketi • 122.515.509 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/1129447
Sıvılaştırılmış Doğalgaz (LNG) Alımı
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 7.300.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1337293
Hatay İlinde Son İhale Sonuçları
Çelik Otokorkuluk Yapılması İşi
Antakya Galvaniz Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 13.264.544 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1264965
Kapsamındaki Öğrencilerinin Okullara 22 Araç 181 İş Günü Taşıma İşi (14/09/2026-25/06/2027)
Şerafettin Akarsu • 2.479.700 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1212562
Sıvılaştırılmış Doğalgaz (LNG) Alımı
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 7.300.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1337293
Dekanlığa Dönüştürülmesi Bakım Onarım İnşaatı İşi
Ünallar Teknik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 5.435.000 ₺ • 15 teklif • İKN 2026/1285234
Öğrencilerinin Taşıma Hizmeti
Yusuf Dönmez • 285.980 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1464871
(Kurulum Dahil) Alım İşi
Has-Gaz LPG Dağıtım ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi • 7.800.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1495501
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeEnerji ve Enerji Ekipmanları işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Hatay merkezli firmalarda.
MERSİM METAL KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
MEKA KABLO PLASTİK İMALATI VE ESTELASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kablo Üretimi • Amasya
Kablo Üretimi sektöründe Amasya merkezli üretici. Tel Çekme dahil üretim kabiliyetleri. NACE 27.32 kapsamında faaliyet gösterir.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Elektrik ve Elektronik • Samsun
Samsun'da 1984'ten beri kablo üreticisi. TSE, VDE, CE, UL sertifikalı bakır & alüminyum güç kabloları. 80.000 m² üretim kapasitesi, 100+ ülkeye ihracat.
GÜNEYOĞLU ELK. MAK. SAN. TAAH.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik ve Elektronik • Sakarya
Sakarya ilinde Elektrik ve Elektronik sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Fotolitografik Desen Oluşturma. NACE 26.11.
Tedarikçi misiniz? OR-CAN Doğal Gaz Toptan Satış Dağıtım Anonim Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol