40 Kalem Oto Elektrik Birimi Yedek Parça Alımı
İKN 2026/970509 numaralı kamu ihalesini FUAT OTO YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kazandı — sözleşme bedeli 59.400 ₺, 9 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Sözleşme Bedeli
- 59.400 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 41.712.916 ₺
- Teklif Sayısı
- 9 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ARAÇ YEDEK PARÇASI SATIN ALINACAKTIR ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
- Şehir
- İstanbul
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %338 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 23 ihalenin tipik sözleşme aralığının %338 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
FUAT OTO YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARAÇ YEDEK PARÇASI SATIN ALINACAKTIR ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Duodenoskop,Bronoskop Cihazları) Periyodik Bakım Onarım (Parça Dahil) Hizmeti
Eküp Teknoloji Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.591.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1317805
PTS ve CCTV Sistemlerinin 30/06/2027 Tarihine Kadar Teknik Şartnamesi ve Ekleri Doğrultusunda Parçasız Bakım ve Onarımı İşi
AS EL Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.860.061 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1320383
RMT4 Araçları Klıma Sıstemı Yedek Parçaları Mal Alımı
İthalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 78.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1460849
2026 Yılı 3 Kalem Yedek Parça Alımı
Bilkomed Tıbbi Sistemler Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 758.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1321414
2026 Yılı Mobilya, Tamirat İçin Yedek Parça ve Mobilya Malzeme
Bolu Hasçelik Mobilya Dekorasyon Orman Ürünleri İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 22.470.455 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1250254
Parçaları Alım İşi
BEY-K İnşaat Makine Madencilik Hayvancılık İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti. • 2.453.660 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1370453
İstanbul İlinde Son İhale Sonuçları
Döşeme İmalatlarının Yapım İşi ve Rektörlük Binası Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon Sistemleri Yenilenmesi İşi
Gürsoy İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 610.000.000 ₺ • 8 teklif • İKN 2026/953961
(9 Adet)
Luxcor Design Mimarlık Limited Şirketi • 12.482.842 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1391982
Yapılması İşi
Sistem Yapı Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 123.529.612 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1231503
Jandarma Komutanlığı Lojmanları 2 Blok 20 Adet Mutfak Dolap ve Tezgahı Bakım Onarım İşi
Nurhak Yapı ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 6.474.000 ₺ • 34 teklif • İKN 2026/1275203
Okul/Kurum/Sınıflara 155 Araç ve 155 Rehber Personelle 181 İş Günü Taşınması İşi
Karamustafa Tedarik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 19.824.105 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1271271
Hizmeti Alımı
Devtur Turizm Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 287.790 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1291113
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik İstanbul merkezli firmalarda.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? FUAT OTO YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol