SonuçlandıYapım Alımı

Kesiminde Rutin Bakım ile Kar ve Buzla Mücadele Yapılması

Sonuç Haberi

YOL İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARI 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ tarafından açılan "Kesiminde Rutin Bakım ile Kar ve Buzla Mücadele Yapılması" ihalesinin sonucu ilan edildi. 04.09.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Güvenyol İnşaat Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İska Global… 538.000.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 584.900.509 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %91,9 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 15 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Güvenyol İnşaat Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İska Global Enerji Anonim Şirketi İş Ortaklığı
Sözleşme Bedeli
538.000.000 ₺
Yaklaşık Maliyet
584.900.509 ₺
Teklif Sayısı
15 teklif
İhaleyi Açan İdare
YOL İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARI 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
Batman
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
4 Eylül 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / Batman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: Batman

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Güvenyol İnşaat Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İska Global Enerji Anonim Şirketi İş Ortaklığı firmasının geçmiş ihale kazanımları, YOL İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARI 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım